Jednodielne plavky sú hot trendom sezóny!

Jednodielne plavky sú hot trendom sezóny!

30. mája 2013, plavky, monokiny, jednodielne plavky, bikiny, body, bodysuit, swimsuit, háčkované plavky, crochet, potlač, prestrihy

Sponzorovanej odkazy:

Jednodielne plavky sú jednoznačne hitom tohtoročného leta! Ak chcete na pláži, pri jazere alebo bazéne zabodovať, potom by ste si rozhodne mali aspoň jedny zaobstarať. Jedinou malou nevýhodou je, že sa neopálite tak dokonale ako v bikinách. Za to ponúkajú veľa výhod a sú veľmi nápadité. Jednodielne plavky skrátka nie sú žiadna nuda!

Prestrihom

Nosia sa na topoch, šatách, nohaviciach. Prestrihy sú in a aj tie najobyčajnejšie plavky urobia neobyčajnými! Najčastejšie narazíte na prestrihy na hrudníku, bokoch, v oblasti bedier a na bruchu. Obzvlášť na hrudi a bokoch vyzerajú jednodielne plavky s prestrihmi mimoriadne slušivo. Posúďte samy!

CROCHET

Crochet topy sa nosili minuloročnú jar. Tento rok v lete sú trendy háčkované plavky! Stavte na háčkované monokiny. Obľúbite si ich od prvého okamihu. Schnú síce horšie, ale sú veľmi originálne a príjemné k pokožke. Ak máte šikovnú babičku, ktorá s obľubou háčkuje, požiadajte ju, nech vám uháčkujete plavky. Získate tak vlastné plavky na mieru, s originálnym háčkovaným vzorom a uľahčíte svojej peňaženke. Naviac vám ich babička uháčkuje s veľkou dávkou lásky.

Monokiny

Monokiny získali na obľube. A právom! Pôvodne išlo o dvojdielne plavky, ktoré krajčírky spojili a vznikli monokiny. Tieto plavky sú špecifické svojím vykrojením v oblasti bokov. Často spája spodný diel s vrchným len pruh látky. Avšak v dnešnej dobe, kedy sú návrhári veľmi kreatívni, si iste nájdete svoje vyvolené. Stavte na etno potlač alebo Ombré, nebojte sa farieb a čierna klasika tiež nikdy nezostarne. Také plavky oblečiete v každom veku a akejkoľvek plavkovej sezóne.

Priesvitný materiál

Kto sa bojí, nesmie do lesa. Tu to platí dvojnásobne! Je fakt, že tento typ plaviek, hoci sa jedná o jednodielne plavky, zakryje veľa nedostatkov, v tomto prípade, keď sa používa priesvitný materiál a plavkovina zakrýva len tie najnutnejšie časti tela, je nutné dať si pozor – plavky si môžu dovoliť len odvážne a štíhle ženy.

Zdroj: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii plavky.