Šatky a šály pre jar 2013

Šatky a šály pre jar 2013

26. mája 2013, kvetinová potlač, aztécka potlač, kvetovaná potlač, etno, šály, šatky, scarf, jar, jar 2013, trendy 2013, ombre, farby, zvierací vzor

Sponzorovanej odkazy:

Jarné počasie je rovnako ako jesenné veľmi premenlivé. Zvlášť po takej dlhej zime, na ktorú nie sme zvyknutí. Aby sme vás nezahlcovali trendmi len pre krásne jarné počasie, ukážeme vám, ako oživiť váš outfit pomocou trendových jarných šatiek a šálov. Poďme na to!

ETNO a aztécka POTLAČ

Aztécka potlač a etno sú veľkým trendom niekoľkých sezón. Pekne a štýlovo vyzerajú pestré farby. Šatky a šály pre jar 2013 sú jemné, hebké, ľahké, krásne farebné a pritom vás v pochmúrnom počasí a v zlých dňoch príjemne zahrejú. Šatka s etno potlačou sa stane vašou nevyhnutnou súčasťou!

Kvetovaná POTLAČ

Kvitnú záhrady a lúky a kvitne aj móda. Šál s kvetovanou potlačou sa zapáči nejednej romantickej duši. Ktorá žena by nemilovala kvety? Šatku alebo šál môžete zladiť s kvetovanými nohavicami vo svetlých farbách a bielym topom. Obujte k tomu topánky na podpätku a budete za hviezdu. Nezabudnite na kabelku v rovnakej farbe topánok. Drobná kvetovaná potlač alebo veľké kvety, trendy je oboje. Pre leto odporúčame potlač tropických kvetín.

TROPICKÁ POTLAČ, Ombre a zvieracie motívy

Ako sme už posledne spomenuli – tropická potlač bude veľmi in hlavne v lete. Avšak ak máte rada pestré farbičky, nič nebráni tomu, aby ste sa naladila na letnú vlnu už teraz. Obrovský Ombré boom pokračuje. Postupné zosvetlenie alebo plynulé prechádzanie do všemožných farieb je dychberúce. V kombinácii s maxisukňou alebo maxišatami dodáte vášmu outfitu hippie nádych, ktorý je tak obľúbený. Ak ste milovníčkou pastelových farieb, choďte do nich! V kombinácii s bielou alebo krémovou pôsobí fantasticky a sviežo. A nezabúdajme ani na zvieraciu potlač – či už ide o motív zvieracej kože ako sú leopardie alebo zebrie potlače, tak aj potlač samotných zvierat má veľkú obľubu. Vtáky, kone, motýle alebo mačky vás rozveselia. Ak vám bude so šatkou alebo šálom na krku príliš teplo, môžete ho elegantne uviazať na ucho kabelky, vyzerá to štýlovo!

Zdroje: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii doplnky.