Bershka - Dressy Collection

Bershka - Dressy Collection

18. mája 2013, Bershka, šaty, letné šaty, šaty na leto, leto 2013, summer 2013, summer

Sponzorovanej odkazy:

Bershka je známa španielska značka, ktorá bola založená v roku 1998. Je preslávená svojimi modernými kolekciami oblečenia, kde prezentuje mladistvý štýl a posledné trendy. Na trh momentálne uviedla Dressy Collection, ktorá sa týka, ako už napovedá názov, šiat. Aké farby, strihy a dĺžky zvolili návrhári Bershka tento rok pre leto 2013, na to sa práve pozrieme.

Celá kolekcia sa nesie v odtieňoch čiernej, ktorá je doplňovaná staroružovou, pastelovo ružovou, bielou a krémovou. Svetlé farby sú tohtoročné leto veľmi in. Aj tu ich je dostatok. Nadchnúť vás môžu praktické šaty, ktoré sa dajú nosiť aj ako top. Sú potlačené tvárou, tá je teraz v módnom svete veľmi in. Prestrihy v podpazuší sú hlbšie, takisto podľa posledných trendov.

Flitre nie sú out. Vo vhodnej miere, kombinácii a s dávkou vkusu môžu vaše šaty urobiť mimoriadne výnimočné! Nápaditý etno vzor im dodá šmrnc.

Ďalším veľmi ženským prvkom sú strapce. Tentoraz nie v etno štýle, šaty sú inšpirované latinskoamerickými rytmami. V tmavšom prevedení sú strapce zafarbené ako Ombré (postupné zosvetlenie). Tieto šaty sa skvele hodia pre letné párty a večierky.

Návrat maxi dĺžok slávi veľký comeback. Preto sa maxišaty objavili aj Dressy Collection od Bershky. Návrhári si s týmto druhom šiat veľmi pohrávajú a vymýšľajú nové a nové nápady, ako ich ozvláštniť a urobiť ešte lepšie. Zaujať vás môžu prestrihy na chrbte alebo napríklad použitie priesvitných materiálov. Ovšem na tie si zrejme trúfnu len odvážnejšie z vás. Ľahký nádych hippie vám učaruje!

Minimalizmus sa nosí a kto má rád klasiku, určite prikývne. V jednoduchosti je krása, preto šatyDressy Collection boli zvolené v jednej dominantnej tmavej farbe a boli ozvláštnené zvislým pruhom od ramien až k spodnému lemu. Prestrihy na hrudi sú veľmi sexy!

Čo tak kombinácia korzet s nadýchanou sukňou? Čipky, tyl, strapčeky, satén. Jednoduché, a tak krásne!

Zdroj: www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.