Mango letná kolekcia 2013 v štýle elegantného etna

Mango letná kolekcia 2013 v štýle elegantného etna

28. mája 2013, mango summer 2013, Miranda Kerr, Mango 2013, jarná kolekcia, letná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Pôvabnú topmodelku Mirandu Kerr poznáte ako tvár značky Mango už z predchádzajúcej kolekcie. Čo nám prinesie kolekcia letná, na aké modely sa môžeme tešiť a čo za vzory a strihy budú v lete in? Predstavujeme vám kolekciu Mango Summer 2013!

Letná kolekcia španielskeho Manga sa nesie vo veľmi svetlých a zemitých farbách! Z potlačí potom dominujú etno potlače, náznak batiky a drobná kvetinová potlač. Mango je preslávené tiež klasickými strihmi a dávkou minimalizmu – predovšetkým u sačok a šiat. Aj tu nájdete, čo hľadáte. Ak vás zaujímajú materiály, potom môžete čakať klasickú bavlnu, trochu háčkovaných a tylových motívov. V letnej kolekcii sa miešajú nádych festival looku s klasikou a Etnom. Toto zaujímavé spojenie dodáva kolekcii šmrnc.

Veľkým letným trendom je biela a krémová farba. Preto aj tu nájdete veľa kúskov oblečenia prevažne v týchto farebných paletách. Oceníte určite sačká, ľahké letné blúzky a rozviate šaty, v ktorých sa v lete budete cítiť ako víla. Nohavice sa tento rok nosia voľné, pri členkoch sú zúžené. Aj tu vám bude veľmi príjemný materiál a určite si vyberiete z veľkej škály farieb a vzorov, ktoré Mango v tejto kolekcii ponúka.

Ďalej sú svetlé farebné odtiene doplňované bledo modrou – čo je momentálne aj trendy. Pôsobí to sviežo. Nádych letnej oblohy a čerstvého vzduchu vás očarí a dokonale pripraví na horúce letné dni. Pri kombinovaní klaďte dôraz na jeden kúsok oblečenia so vzorom a zvyšok laďte v klasickom jednofarebnom odtieni niektorého zo svetlých paliet určených pre toto leto – teda biela, krémová alebo bledo modrá. Etno sa nosí v zemitých odtieňoch, kde vzory báječne vynikajú. Oživiť outfit môžete napríklad sýto ružovou alebo zelenou farbou. Budete chic! Odporúčame tiež prezrieť katalóg letných doplnkov a obuvi, kde sa môžete tešiť na krásne pastelové sandálky. Tiež letná kolekcia Mango The Tourist stojí za zmienku! Oceníte ju predovšetkým pri letnom cestovaní. Tešte sa na leto spolu s Mangom!

Zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.