Celková kampaň H & M s Beyoncé konečne odhalená!

Celková kampaň H & M s Beyoncé konečne odhalená!

17. apríla 2013, Beyoncé, H & M, Beyoncé pre H & M, Beyoncé for H & M, Beyoncé plavky pre H & M

Sponzorovanej odkazy:

Dnes bola svetu odhalená očakávaná kampaň kolekcie plaviek a letného oblečenia s megastar Beyoncé Knowles. Kampaň odfotili na Bahamách fotografi Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadinem. Kampaň nesie názov „Beyoncé as Mrs Carter in H & M“, naráža a robí tak aj reklamu svetovému turné Beyoncé, ktoré začne už za pár dní. U nás ju síce neuvidíme, ale do Bratislavy, kde bude táto americká diva vystupovať už 19. apríla, to nie je od nás tak ďaleko.

Sama Beyoncé k tejto kolaborácii s H & M hovorí: „Vždy sa mi páčil zámer H & M vytvárať pekné a dostupné oblečenie a naozaj som nadšená z konceptu, na ktorom sme spolupracovali čiže objavovanie rôznych emócií ženy za pomoci štyroch živlov – ohňa, vody, zeme a vetra. Bolo to naozaj krásne robiť fotografie na tropickom ostrove a pripadalo mi to skôr ako natáčanie hudobného videa ako reklamy. “

Ako som už som spomenula kolekcia Beyoncé pre H & M zahŕňa tiež plavky a plážové doplnky, vrátane bikín z Water H & M Collection a časť z predaja tejto kolekcie prispieva organizácii WaterAid, ktorá sa stará o čistejšiu a dostupnejšiu vodu tam, kde je potreba, najmä v Afrike .

Beyoncé je na fotografiách zachytená v sexi plavkách a na pozadí má krásne azúrové more, krásnu pláž s bielym pieskom alebo úplne nepochopiteľne modré pozadie. Hoci je Beyoncé na fotkách naozaj krásna a sexi a s červenou kvetinou vo vlasoch sa zdá, akoby práve vyšla z raja, ale fotky aj kolekcia mohli byť ďaleko lepšie. Samozrejme nie je možné súdiť na základe pár fotografií a určite si počkám s verdiktom, až kolekcia v máji príde do obchodov, ale zatiaľ ma nijak moc nenadchla.

Zatiaľ tiež ešte nebola odhalená televízna kampaň s novou piesňou Beyoncé s názvom Standing on the Sun, predpokladám ale, že sa na ňu môžeme tešiť už veľmi skoro. Na samotnú kolekcii potom počas mája, kedy vstúpi do všetkých predajní H & M.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.