Nezastaviteľná mladistvá kolekcia - New Yorker leto 2013

Nezastaviteľná mladistvá kolekcia - New Yorker leto 2013

5. mája 2013, New Yorker, leto 2013, plavky 2013, Smog, Censored, Amisu, Fishbone, Fishbone sister

Značka, ktorá sa na Slovensku teší veľkej obľube, tak to je jednoznačne New Yorker. Jedná sa o módnu značku, ktorú netreba moc predstavovať. Je ale dôležité upozorniť na to, že New Yorker je už na leto pripravený a prichádza s jedinečnou letnou kolekciou 2013. Amisu, Smog, Censored, Censored Swimwear, Fishbone, Fishbone Sister – od všetkých týchto značiek si môžete v obchodoch New Yorker zakúpiť ich najnovšie kolekcie.

Amisu

Jednou z popredných značiek, ktorú môžete zakúpiť v reťazci obchodov New Yorker, je Amisu. Jedná sa o módu hravú, očarujúcu a predovšetkým ženskú, aj keď obsahuje aj pár pánskych kúskov. V kolekcii Amisu toto leto dominujú farby. Nájdeme tu aj módne aztécke vzory. Keďže sa Amisu zameriava predovšetkým na ženy, v kolekcii nechýbajú ani elegantné dámske šaty. Mesiac máj je skúškové a maturitné obdobie, v ktorom je potrebné byť spoločensky odetá. Amisu myslí na všetko.

Smog

Značka Smog je takou pánskou verziou Amisu. Je pre všetkých mužov, ktorí milujú módu. Smog ponúka oblečenie ležérne aj elegantné. Proste je z čoho vyberať. Tomuto letu budú vládnuť farebné zapínacie košele. Mnohokrát doplnené o nejaké vzory (napríklad kvetín). Tak ako Amisu u dámskej módy, tak aj Smog u tej pánskej ladí všetko oblečenie do čo najpestrejších farieb.

Fishbone

Naozajstný uragánom je značka Fishbone. Móda, ktorá sa hodí hlavne pre mladých, si s tohtoročnou letnou kolekciou vyhrala. Farby, vzory a neskutočné množstvo rôznych štýlov. Páni si naozaj budú môcť z čoho vybrať.

Fishbone sister

Už z názvu je zrejme jasné, že značka Fishbone sister je dámska obdoba Fishbone. Pre ženy je zrejme potrebné utvoriť vlastnú značku. Aj Fishbone sister sa tento rok v lete nebude držať pri zemi. Kolekcia je hravá a ľahko sa do nej zamilujete. Oblečenie, ktoré ihneď priláka vaše oči, tak to je móda Fishbone sister.

Censored

Censored je značka pre ženy, ktorá ponúka spodnú bielizeň. Ženy už si túto značku dosť obľúbili, pretože ponúka luxusnú bielizeň za prijateľné ceny. Nie sú to len nohavičky a podprsenky, Censored ponúka aj nočné košieľky či sexy korzety. V spodnom prádle Censored si určite zdvihnete sebavedomie. Toto leto budete mať na výber z mnohých farebných druhov spodného prádla.

Censored swimwear

Čo by to bolo za leto bez plaviek, že? Značka Censored je špecialistom aj na krásne dámske a pánske letné plavky. Leto 2013 nebude s Censored vôbec nudné. Plavky sú svieže, farebné a majú mnoho strihov. Nezostaňte len u klasických bikín, keď máte na výber oveľa viac.

Zdroje: www.newyorker.de

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.