Tropická potlač ako symbol blížiaceho sa leta

Tropická potlač ako symbol blížiaceho sa leta

4. mája 2013, tropická potlač, overprint, tropical, leto 2013, jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Milovníci potlačí budú nadšení, klasici sa snáď nezľaknú a vďaka tomuto článku sa možno odvážia vyskúšať niečo nové, tak trochu bláznivé a veľmi farebné. Veľkým trendom teplých dní je totiž tropická potlač! Nosia ju úplne všetci a všade. Najlepšie na tom je, že môžete byť farební ako chcete a potlače môžete vzájomne kombinovať. Skúšajte mixovať výrazné farby, noste veľa doplnkov a privolajte tak leto. Vidíte sa rovnako ako my na pláži niekde v trópoch, s kokteilom v ruke, slameným klobúkom na hlave a užívate si sladké ničnerobenie?

Mango

Tropická potlač je celkom divočina a užijete si ju najviac vo voľnom čase. Vo svojom voľnom čase si môže totiž každý vyzerať ako chce a obliekať čo chce. Potom sú tu ešte chvíle, kedy je potrebné vyzerať trochu formálnejšie – do práce, do školy, na firemnú schôdzku a podobne. Ale nevešajte hlavu – aj tu si môžete dopriať trochu exotickej divočiny! Vyberte si jeden kus oblečenia s tropickou potlačou a zvyšok outfitu dolaďte v jednofarebných tónoch. Môžu to byť pokojne pestré palety farieb. Skvele vyzerá aj džínsovina. Dosť sa nám oteplilo, tak to využite a voľte ľahké priedušné materiály, v ktorých sa zbytočne nebudete dusiť.

Pre dámy má tropická potlač ešte dve veľké výhody. Tou prvou je, že skryje pár nedostatkov, ktoré sú bežne málinko vidieť. Odvedie pozornosť od problémových partií. Stačí zvoliť správny strih šiat. Naopak ak potrebujete niekde pridať – potom aj tu je výhoda tropickej potlače. Ak plánujete kúpu napríklad nových plaviek a máte malé prsia, potom tropická potlač v kombinácii napríklad s volánmi vám pridá na objeme. U mužov sú zase veľkým hitom overprint tričká a košele a aj tu vyzerá tropická potlač veľmi trendy. Skúste pátrať v obchodoch, overprint vám veľmi pristane. Skúste si aspoň pre toto leto dopriať odvahu a zbavte sa predsudkov, že by overprint vyzeral hrozne. Môžete byť veľmi milo prekvapení.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.