H & M predstavuje mladistvú kolekciu The New Icons

H & M predstavuje mladistvú kolekciu The New Icons

2. mája 2013, vogue, modelky, topmodelky, HM, Daphne, Lindsay, Joan, Liu, The New Icons

Sponzorovanej odkazy:

H & M predstavuje novú mladistvú kolekciu s výstižným názvom The New Icons. Zoznámte sa so ženami, ktoré inšpirovali tohtoročnú kolekciu svojím štýlom a osobnosťou. Jedny z najžiadanejších modeliek súčasnosti – Lindsay Wixson, Liu Wen, Daphné Groeneveld a Joan Smalls.

Možno by sme si pre začiatok mali predstaviť všetky štyri modelky, ktoré sú hlavnými postavami novej kolekcie švédskej značky H & M. Odkiaľ pochádzajú, ako sa stali modelkami a čím sa riadia v móde?

DAPHNE GROENEVELD

Daphne sa narodila v Holandsku 24. decembra 1994. Bola objavená pri nákupoch so svojou matkou a následne predstavená agentúre. Zlom v jej kariére prišiel v 16 rokoch, kedy sa dostala na obálku francúzskeho magazínu Vogue s Tomom Fordom. Ľudia z oblasti módy ju často prirovnávajú k novodobej Brigitte Bardot.

„Byť štýlovú ikonou znamená, vždy vedieť ako sa pekne obliecť pre danú príležitosť.“

LINDSEY WIXSON

Pochádza z Kansasu a narodila sa 11. apríla 1994. Od svojich 12 rokov pravidelne čítala Vogue a snívala o tom stať sa jednou z modeliek. Jej prvou prácou bolo fotenie pre taliansky Vogue v spolupráci so Stevenom Meiselom.

„Ženy – ikony – vedia, ako vytvárať svoj ​​vlastný štýl. Sledujú trendy a miešajú ich so svojou osobnosťou. “

LIU WEN

Liu sa narodila v čínskom Youngzhou 27. januára 1988. Za podpory svojej matky sa zúčastnila modelingovej súťaže, bol to však tajný zámer matky, ako prinútiť dcéru, aby sa nehrbila. Liu išla naopak do súťaže s jasným cieľom – vyhrať hlavnú cenu – počítač. V súčasnej dobe je považovaná za prvú čínsku supermodelku.

„Žena ikona má klasický štýl, dôležité je tiež dobré srdce a to ju presviedča v tom, že je krásna.“

Joan Smalls

Joan je rodáčkou z Puerto Rica, narodila sa 11. júla 1988. Jej prvou prácou bolo, že sa ukázala v klipe Rickyho Martina – It 'Alright. Teraz je považovaná za číslo jedna medzi modelkami na models.com.

„Ženou – ikonou je taká, ktorá dennodenne chodí ulicami New Yorku, Paríža, Londýna a Tokia.“

ČO vyzdvihnúť V KOLEKCII THE NEW ICONS?

Kolekcia The New Icons sa zameriava predovšetkým na tri farby – čiernu, bielu a šedú. Tieto farby sú ďalej kombinované a idú ruka v ruke s poslednými trendmi sezóny. Tešiť sa môžete na strapce, kovové detaily, netradičné strihy a šmrncovné doplnky. Skrátka ide o originálne a praktické kúsky oblečenia, ktoré môžete kombinovať s čímkoľvek a naďalej budete trendy.

Zdroje: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.