Fashion trend: S jarou kvitnú aj nohavice

Fashion trend: S jarou kvitnú aj nohavice

15. apríla 2013, kvetovaná potlač, kvetované nohavice, nohavice, kvetinové nohavice, pants, legíny, vzorované nohavice, vzorované legíny

Sponzorovanej odkazy:

Už tri týždne je oficiálne jar. Počasie nás tento rok trošku hnevá a nie a nie sa otepliť, ale konečne sme sa dočkali. Začína to vyzerať, že jar je naozaj tu! Pokvitnú stromy, kvety, tráva sa konečne pekne zazelená a aj to slniečko vyliezlo. Urobte svoj ​​deň ešte krajší a zlepšite si náladu s kvetovanými nohavicami. Aké strihy a farbiť obliecť? Poradíme vám!

AKO NOSIŤ?

Ešte stále sa nosia skinny jeans. S kvetovanou potlačou budú zase o dosť krajšie a pozitívnejšie. Ak práve nemáte nohy modelky, nezúfajte! Kvetovaná potlač skvele odvedie pozornosť od silnejších stehien a skinny strih u členkov vám tak predĺži nohy. Obujte podpätky a nohy máte až do neba. Ak sa cítite lepšie v legínach – smelo do nich! Kvetinová potlač ich rozžiari.

Preferujete pohodlie a nemáte rada obtiahnuté oblečenie? Máme tip aj pre vás – turecký strih! Nosil sa niekoľko sezón späť a teraz je tu zase. Voľnejší strih, u členkov zúžený lemom alebo gumou. Sed je ľahko znížený a čo obzvlášť oceníte – gumu alebo šnúrky v páse. Napriek tomu však sú elegantné a ženské. Voľte jemné, ľahké a príjemné materiály – budete sa v nich cítiť dobre aj v lete. Podľa nálady môžete dať prednosť svetlejšej alebo tmavšej farebnej kombinácii (svetlú cez deň, tmavšiu na noc, a podobne).

Kombinovať viac vzorov naraz je ťažké a dovoliť si to môže skutočne len ten, kto v tom vie chodiť. Preto si pamätajte jedno dôležité pravidlo – k jednému výraznejšiemu kusu oblečenia s potlačou obliekajte basic oblečenie. Nemôže sa stať, že by ste šliapli vedľa! Ku kvetovaným nohaviciam sa bude hodiť jednofarebná blúzka, top alebo tričko. Voľnejšie strihy topov sú teraz veľmi in a sú veľmi pohodlné. Trendy a veľmi vkusne vyzerá aj sačko. Doplnky by mali byť skôr decentné a môžete ich nechať rozkvitnúť spolu s nohavicami. Nebojte sa podpätkov a výraznejšieho rúžu. To doladí váš outfit k dokonalosti.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.