Buďte ako zebra - čiernobiele prúžky sú hitom sezóny!

Buďte ako zebra - čiernobiele prúžky sú hitom sezóny!

26. februára 2013, zebrí vzor, čierno-biele pruhy, trendy jar 2013, čiernobiele pruhy, legíny čiernobiele, Zara, Mango

Sponzorovanej odkazy:

Ak každú sezónu hovoríme o významných módnych trendoch, potom tento rok určite neprehliadneme čierno biele prúžky na nohaviciach, sakách, blúzkach i legínach. Čierno-biele prúžky patria medzi must-have kúsky nastávajúcej sezóny a prinášajú do módneho sveta opäť nový elán.

Možno ste si všimli tohto vzoru v zahraničných e-shopoch alebo pri prehliadaní webových stránok bloggerov. Niektorí zaujímajú k tomuto vzoru, pripomínajúcemu tak trochu odev trestancov z dávnych čias, rozpačitý postoj. Už som počula vyjadrenie ako „vrchol nevkusu“ alebo „úplne gýčovité.“ Na druhej strane mňa vždy poteší reakcia „konečne zas niečo nové“ alebo „skvelý módny trend.“ Móda so sebou nesie prepojenie niekoľkých druhov umenia a je dobre, že sa pohráva s kadejakou inšpiráciou a myšlienkou.

Najrýchlejšie si módni fanúšikovia obľúbili legíny s pruhmi. Sú natoľko dominantným prvkom, že ich naozaj netreba zložito kombinovať s ďalšími kusmi oblečenia.

Všeobecne vzato pruhy sú populárne už niekoľkú sezónu a zdá sa, že len tak z predajných pultov nezmiznú. Iba sa obmieňajú ich farebné kombinácie. Tento vzor vyzýva k odvážnym kombináciám. Inšpirovať sa môžete napríklad v obchodoch značky Zara. Tu objavíte tento vzor v kombinácii s výraznou žltou alebo nektarinkovo oranžovou…

Značka Mango vsádza skôr na klasiku a kombinuje čierno-biele prúžky s trendy bielou, klasickou čiernou alebo neutrálnou šedou farbou.

Čierno-biele pruhy tento rok nesmiete minúť. Ak sa necítite práve na odvážne nohavice s prúžkami, vyskúšajte aspoň šaty alebo jednoduché sačko. Oblečenie a doplnky s týmto neprehliadnuteľným motívom zakúpite dnes v takmer každom obchode s oblečením. S prichádzajúcou jarou opäť povylezieme zo zimnej šedi a prevetráme svoje šatníky.

Zdroj: www.polyvore.com , www.zara.comwww.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.