Dámske elegantné hodinky

Dámske elegantné hodinky

26. januára 2013, dámske náramkové hodinky, hodinky, luxusné hodinky, dámske hodinky, elegantné hodinky

Sponzorovanej odkazy:

Luxusné hodinky sú skvelým darčekom pre manželku, priateľku, mamu, babičku, dcéru, sestru, skrátka pre akúkoľvek ženu túžiacu po luxuse, a to je skoro každá žena. Pre náprotivok však môže byť často ťažké takýto skvost vybrať. Čo si budeme rozprávať, častokrát je to ťažké aj pre nás samé, zvoliť len jediné hodinky z toľkých blýskavých šperkov.

My Vám teraz predstavíme niekoľko kvalitných hodiniek, aby bol pre Vás výber snáď aspoň o trochu jednoduchší.

Bielo keramické hodinky Chanel

Jedny z najpopulárnejších hodiniek sú biele keramické hodinky Chanel, ktoré sú síce drahšie, ale v ich prípade platí, že spoločne s krásou a značkou ste si kúpili aj prvotriednu kvalitu.

Hodinky majú biely keramický náramok, ktorý sa mimoriadne skvele hodí na leto, pretože dá vyniknúť opálenej pleti. Hodí sa k čiernej a teda aj bielo čiernym kockám, ktoré budú v lete vysoko trendy.

Okrem toho sa hodinky s diamantovým ciferníkom dajú vhodne využiť ako luxusný šperk pre večerné príležitosti. Nenechajte sa odradiť športovejším vzhľadom hodiniek, ale naopak ho využite.

Hodinky od ostatných prestížnych návrhárov

Určite na prvý pohľad spoznáte, kto hodinky navrhol, bez toho aby ste si čítali popisok. Hlavne hodinky Versace nesú všetky znaky typické pre značku. Sladučké Juicy nestráca ani trochu zo svojej roztomilosti a Gucci opäť oslňuje svojou jednoduchou eleganciou. Len Michael Kors ma trochu prekvapil cukrkandlovými hodinkami, ale sú vážne sladké.

A na záver to najlepšie – luxusné hodinky Cartier

Cartier je najslávnejšia značka v Paríži navrhujúca elegantné hodinky pre ženy a mužov. Svoje úplne prvé hodinky navrhol Louis Cartier v roku 1904 a nastolil dokonalú rovnováhu medzi modernou technológiou a tradičným remeslom. Značka Cartier nie je pre každého, ale len pre náročných znalcov a elegantné ženy, pretože sú ručne montované vo švajčiarskych dielňach firmy Cartier a sú vystavené extrémne prísnym skúškam spoľahlivosti. Hodinky majú nadčasovú krásu, takže Vás nemusí mrzieť útrata vyššej čiastky peňazí.

Tieto hodinky si rovnako ako ja musí každý zamilovať hneď na prvý pohľad.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii doplnky a šperky a hodinky.