Stále in topánky s kožuchom

Stále in topánky s kožuchom

19. januára 2013, obuv, topánky, topánky s kožušinou, topánky s kožuchom, kožušina, Tamaris, CCC, Deichmann, čižmy, členkové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Januárové a februárové dni sú často ovládané mrazom a je potrebné sa na ne dobre pripraviť. Základom je nielen poriadny kabát či bunda, čiapky a rukavice, ale samozrejme aj topánky. A to také, ktoré udržia naše nohy v teple čo možno najdlhšie. Skvelou voľbou, ktorá je nielen hrejivá, ale aj štýlová, sú topánky s kožuchom. Kožušina je tento rok trendom číslo jedna a topánkam pristane skvele. Môže vaše čižmy len lemovať, alebo ich zdobiť úplne celé. Variant je veľa, poďme sa na ne pozrieť!

Deichmann

Veľa krásnych čižiem s kožušinou nájdete v obchodoch Deichmann. Kožušina sa tu objavuje v hojnej miere a v kombinácii s prackami a povrázkami vytvára naozaj originálne a trendy kúsky. Roztomilo vyzerajú aj bambuľky z kožušiny. Farby nie sú nijako prekvapujúce, topánky sú väčšinou čierne, šedé, béžové a hnedé. Dobrou správou pre tie dámy, ktoré neholdujú podpätkom je, že väčšina čižiem s kožušinou značky Deichmann je buď úplne bez podpätku, alebo na menšom kline.

CCC

Do kožušiny sa zamilovala aj značka CCC. Vo svojej kolekcii ju však používala oveľa striedmejšie ako Deichmann, niekedy v takmer nepatrných detailoch, ale o to jednoduchšie a vkusnejšie. CCC tiež kožušinou nezdobila vysoké čižmy, ale topánky členkové, ktoré aj v zime preferuje mnoho žien. Čo sa týka farieb, ani tu sa nedočkáme veľkého prekvapenia a odtiene hnedej, béžovej a čiernej sú aj tu na prvom mieste.

Tamaris

Pre zástancov ležérnejšieho a športovejšieho štýlu odporúčam návštevu obchodov Tamaris. Aj tu nájdete topánky s kožušinou, ale nie na elegantných podpätkových čižmách, ako skôr na buffách, alebo členkových topánkach. Ani tu ale topánky s kožušinou nestrácajú štýl a v kombinácii napríklad s parkou budú vyzerať skvele!

Nosenie topánok s kožušinou nie je žiadnou zložitou záležitosťou. Stačí len mať na vedomí fakt, že ak ich obujete, a platí pre predovšetkým pre tie topánky, kde sa kožušinka objavuje vo väčšej miere, radšej k nim neobliekajte kožuch. Nechajte topánky s kožušinou vyniknúť!

Zdroje: www.ccc.eu , www.deichmann.com , www.tamaris.de , Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.