Kožušiny - trend sezóny 2012/2013

Kožušiny - trend sezóny 2012/2013

14. januára 2013, kožušiny, kožušinové vesty

Sponzorovanej odkazy:

Ak sa niečo na obchodných pultoch v posledných rokoch nedalo prehliadnuť, tak to boli rozhodne kožušiny. Medzi must-have kúsky stále patria kožušinové vesty, ešte väčšej pozornosti sa dostáva obuvi s kožušinkou aj kabelkám a veľkým trendom sa tento rok stávajú kožušinové goliere. Kožušiny a všetok módny tovar z nich vyrobený, nie je ničím prevratným. Je však pravdou, že pomerne dlhú dobu sa kožušiny držali skôr v ústraní. Mnohých bude tiež zaujímať pôvod kožušiny. U luxusných značiek sa málokedy stretávame s imitáciou kožušiny, ale väčšina bežne dostupných značiek túto variantu ponúka. Poďme sa pozrieť, aké oblečenie a doplnky s kožušinkou sú tento rok trendy.

Chlpaté kožušinové vesty

Začnime u vestičiek. Spomenula som, že ich trend je tu už dlhšiu dobu, ale momentálne prevládajú vesty v prevedení s dlhým vlasom. Perfektne zahrejú a zároveň sú skvelým módnym doplnkom. Objaviť ich môžete v Zare alebo u talianskej luxusnej značky Liu Jo. Na jeseň sa nosili k šatám aj šortkám a v zime pravdepodobne všetky uprednostníme úzke džínsy.

Perfektné svetre na zimu

Čo môže zahriať viac ako poriadny kožúšok? Iste poznáte pocit bezmocnosti, keď nastanú veľké mrazy a vy márne vrstvíte oblečenie. Skúste si zaobstarať sveter vo vnútri s kožušinkou. Moderné sú tiež kožušinové lemy na kapucni alebo vo forme goliera. Tie zdobia nielen svetre, ale aj bundy a mikiny.

Topánky s kožušinkou

Topánky s kožušinkou sú momentálne predovšetkým dizajnovou záležitosťou. Nájdeme ich na vrchnej časti obuvi aj v časti vnútornej, kde sú veľmi praktickým a vyhľadávaným prvkom.

Doplnky z kožušiny

Medzi must-have kúsky sezóny rozhodne patria kožušinové doplnky. Zaiste si obľúbite módne baranice aj kožušinové nákrčníky. Dobre ladia s kabátmi, topmi aj svetrami.

Kožušiny sú jedným z veľkých trendov súčasného módneho sveta a kto sa nebojí, môže sa poobzerať aj po výraznom kožušinovom kabátiku.

Zdroj: www.zara.com , www.leidiro.it

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.