La Perla kolekcia jar / leto 2013 - sicílska romantika na dosah

La Perla kolekcia jar / leto 2013 - sicílska romantika na dosah

23. januára 2013, luxusná spodná bielizeň, spodná bielizeň La Perla, La Perla jar, krajkové spodné prádlo

Kolekcia La Perla pre sezónu jar / leto 2013 nás zanesie do Sicílie 19. storočia. Inšpirácia nežnou krásou a zároveň spaľujúca živelnosť pôvabnej krajiny nás sprevádza romantickou kolekciou značky La Perla. Zasnite sa do sálov plných prekrásnych rób zdobených krajkami, výšivkami a jedinečnými šperkami. Objavujte svet luxusnej spodnej bielizne, ktorá v novej kolekcii naplní naše chuťové a vnemové poháriky po okraj.

Korzety, hodvábne košieľky a geometrické tvary

Ak sme v úvode spomenuli inšpiráciu z 19. storočia, musíme toto tvrdenie dostatočne preukázať. Nie je to vôbec ťažká úloha. Kolekcia jar / leto priamo srší prvkami z módy 19. storočia. Vraciame sa opäť do časov korzetov, ktoré nesmeli chýbať pri žiadnych dámskych šatách a predstavovali najdôležitejší prvok svojej doby. Korzety z kolekcie La Perla spring / summer 2013 sú rafinovane kombinované s čipkou a výstuž zaopatrujú dobre umiestnené kostice.

Na spodničkách z 19. storočia bol umiestnený geometrický motív prekrývajúcich trojuholníkov – aj tento prvok La Perla vo svojej kolekcii využila.

Medzi dominantné farby kolekcie patrí biela, čierna, ružová alebo aj zelená šalvia či konope.

Plavky La Perla 2013

Značka La Perla je známa svojou vysokou kvalitou tradičného remeselného spracovania a dôrazom na absolútnu dokonalosť. V kolekcii nesmú chýbať ani dámske plavky a tie sú, ako inak, než krásne a dokonalé.

Kolekcia vyniká premyslenými a jedinečnými strihmi, plavky sú jednoduché s mnohými nepatrnými detailmi.

Kolekcia La Perla 2013 nás očaruje inšpiráciou Sicílie 19. storočia. Čipkované podprsenky, nohavičky s drobnými volánikmi, využitie geometrických tvarov, ktoré na spodnú bielizeň zdanlivo nepatrí, ale v podaní La Perla vynikajú nežne, ako celá kolekcia.

Omamné kúzlo značky La Perla si môžeme od roku 2011 dopriať aj my, keď sa značka prvýkrát objavila na Slovensku. Luxusná spodná bielizeň a plavky na pomedzí módnej tvorivosti, fantázie a balansujúcej na hranici umeleckého diela. To je talianska značka La Perla, značka, ktorá patrí do vášho módneho sveta.

Zdroj: www.laperla.com

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.