H & M kolekcia jar 2013

H & M kolekcia jar 2013

13. januára 2013, H & M, H & M jar 2013, H & M Divided, H & M oblečenie, H & M kolekcia 2013

Sponzorovanej odkazy:

Každoročne nás švédska úspešná značka H & M poteší pred koncom roka svojimi novými kolekciami a ani tento rok tomu nie je inak. Tradíciou sa už tiež stáva to, že sa práve pár dní po Silvestri článok o jarnej kolekcii H & M objavuje na stránkach vášho obľúbeného Luxurymagu. Zima je síce v plnom prúde, ale z módneho hľadiska už je takmer pasé. To nám napovedajú nielen obrovské zľavy na zimný tovar, ktoré práve teraz v obchodoch prebiehajú, ale práve aj postupné zapĺňanie regálov novým, jarným tovarom. H & M je vždy jednou z prvých značiek, ktorá predstavuje jarnú kolekciu, a tak nás v týchto mrazivých dňoch na začiatku januára pekne motivujú na tie krásne jarné dni, ktoré nás onedlho čakajú. A treba povedať, že tento rok sa to „háemku“ veľmi podarilo. Jarné kolekcie H & M aj H & M Divided sú naozaj podarené.

H & M Graphic Designs

Geometrické a digitálne vzory „frčia“ už niekoľkú sezónu a ani túto jar to nebude inak. H & M vsádza na tento rok na čisté línie a čierno- bielu kombináciu. Kolekciu tvoria úzke šaty, úzke nohavice s výraznými potlačami, elegantné kožené sukne aj sexy KRIVÁKY a pohodlné svetre. Všetko v čierno-bielej kombinácii. Avšak nájdu sa aj modely v pastelových farbách, ako je mint, lila alebo tento rok veľmi módne malinová. Za zmienku stojí určite aj kolekcia topánok a doplnkov. Elegantné sandále na podpätku s remienkom okolo členku v čiernej, ale aj bielej farbe budú určite hitom. Podobný model vlani predstavila španielska značka Zara a sandále išli na dračku.

Bižutéria a kabelky sú navrhnuté samozrejme v rovnakých farbách, ako je celá kolekcia. Zaujímavo vyzerajú čierno- biele náramky so zlatými akcentmi či náhrdelníky a náramky v kombinácii púdrovo ružovej a zlatej.

Divided

Divided kolekcia, ktorá je určená pre mladých, je zase plná tričiek s rôznymi obrázkami a motívmi, ktoré vyjadrujú názory, postoje alebo emócie. Zdá sa, že tento rok sa zase budú nosiť úzke „Plísňaky“ a stále sa obľube tešia aj oversize svetre a mikiny. Kolekcii dominuje džínsovina a práve malinová farba, ktorá pristane každej dievčine aj žene, pretože pôsobí veľmi mladistvo.

Dúfam, že sme Vás spoločne so značkou H & M dostatočne motivovali na rok 2013 a prajeme Vám do neho to najlepšie.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.