Topánky pre každého - Zimná obuv CCC

Topánky pre každého - Zimná obuv CCC

10. januára 2013, zima 2012, zimné topánky, CCC, dámske topánky, pánske topánky, čižmy, členkové topánky

Sponzorovanej odkazy:

V zime sa nemožno zaobísť bez zateplených zimných topánok, ktoré naše nôžky vo vysokom snehu či blate zahrejú. Všetky známe módne značky zameriavajúce sa na výrobu obuvi prišli tento rok s kolekciami zimných topánok, rovnako tak ako obľúbená a dostupná značka CCC, o ktorej bude v tomto článku reč. Obchody značky CCC sa u nás na Slovensku za posledné roky celkom rozrástli.

Jednými z klasických dámskych zimných topánokčižmy. Sú perfektnou zimnou obuvou, pretože asi najlepšie zahrejú. Môžeme si vyberať zo zateplených, na podpätku, s rôznorodým zapínaním. CCC stavila na osvedčenú klasiku, ktorá nemôže nikdy nikoho uraziť. Každá žena si z ponuky čižiem vyberie. Prekvapiť vás možno môžu čižmy s klasickými šnúrkami. Nemajú v podstate žiadny zmysel. Ide len o taký doplnok, ktorý ale vyzerá vkusne a hlavne zaujímavo.

Keď nebudú až tak hrozné mrazy, môžete skúsiť členkové topánky. Majú rovnaké vlastnosti ako čižmy, akurát ich výška dosahuje iba po alebo nad členky. U CCC si môžete nakúpiť semišové alebo kožené dámske členkové topánky. Záleží na tom, kam ich budete chcieť nosiť. Krásne semišky sa do vysokého snehu veľmi nehodia, to dá rozum. Na nákupy alebo do klubu budú ale ideálne. Som si istá, že vás CCC svojou ponukou neurazí.

V obchodoch CCC si na svoje prídu aj páni. Kolekcia pánskych zimných topánok sa celkom podarila. Nájdete tu klasické kožené topánky (väčšinou členkové), ktoré muži zaiste ocenia. Vo väčšine prípadov majú topánky aj poriadnu, traktorovú „podrážku“. Ide o veľké plus, a to predovšetkým u zimných topánok, kedy by sa vám noha nemala na poľadovici šmýknuť. S poriadne členitou podrážkou získavate väčšiu kontrolu nad svojím celým telom. Pre ešte lepšiu koordináciu a pohodlnú chôdzu sú pánske topánky CCC opatrené ešte nízkym podpätkom.

Zdroje: www.ccc.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.