Párty sukne sú skvelou voľbou pre novoročné večierky

Párty sukne sú skvelou voľbou pre novoročné večierky

2. januára 2013, párty sukne, minisukne, originálne sukne

Sponzorovanej odkazy:

Iste poznáte ten pocit zúfalstva, keď otvoríte plnú skriňu, ale nič z onoho veľkolepého výberu nemožno použiť pre vianočný či novoročný večierok. Šatníková skriňa už sa drží na „nohách“ len silou vôle a vo vnútri sa tiesnia kôpky oblečenia. Kto by ich tiež skladal, keď v skrini „nič nie je.“ V tento okamih väčšina z nás svoje šatníky opúšťa a vydáva sa na lov zaujímavých modelov do butikov a obchodných centier. Tento rok si nenechajte ujsť bohatú ponuku párty sukní.

Ak sa chystáte na večierok, vyskúšajte určite niektorú z originálnych sukní. Dostupné sú takmer v každom obchode. Stávkou na istotu je ale Zara, Bershka alebo Mango.

Párty sukne pre tohtoročnú sezónu zdobia predovšetkým flitre a iné blýskavé dekoračné prvky. Výnimkou nie sú ani trblietavé nite a trendy strapce.

Strapce sa objavili na sukniach, šatách a doplnkoch už v minulých kolekciách, a tak ich nemožno považovať za úplne nový trend, ale aspoň sme si na tento trend zvykli a neostýchame sa ho nosiť. Párty sukne so strapcami nie sú na prvý pohľad nápadným prvkom. Pri tanci sa však prekrásne vlnia okolo bokov.

Ak zvolíte strapce výraznejšie, stane sa sukienka razom dominantným prvkom.

Nielen strapce môžu zo sukne vytvoriť najvýraznejšiu časť outfitu. Vyššie spomínané flitre, metalické odtiene a iné ozdobné prvky sú ideálne pre každú párty.

Medzi strihmi prevládajú jednoznačne rovné minisukne.

Sukne strihané do „áčka“ tiež nevyšli z módy a určite ich tiež bez väčších problémov zoženiete v metalickom žiari.

Outfity sa kombinujú najlepšie s jednoduchým topom, ktorý pekne schováme dovnútra. Hitom sa stala kombinácia lesklých materiálov s bavlnenými mikinami alebo pletenými svetre. Medzi materiálmi vzniká zaujímavý kontrast – ten je túto sezónu rozhodne trefou do čierneho.

Párty sukne prinášajú nový nádych do našich skríň a určite sa tam aspoň jedna z nich ešte ako nový prírastok vojde.

Zdroj: www.asos.com , www.bershka.com , www.zara.com , www.mango.com , istockphoto_thin­kstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.