90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze!

90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze!

6. novembra 2012, 90 's trendy, vintage, vintage fashion, deväťdesiate roky, deväťdesiatky, džínsy s vysokým pásom, jeans s vysokým pásom, šortky s vysokým pásom, kraťasy s vysokým pásom, topy nad pupok, tričká nad pupok, bolerka, topánky na platforme, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Spomínate na deväťdesiatky? Vtedy boli populárne dievčenské kapely i boybandy a každý z nás sledoval seriál Beverly Hills. Iste si vybavujete, čo sa v deväťdesiatych rokoch nosilo za módu. Týmto článkom si to trošku pripomenieme, pretože trendy deväťdesiatych rokov sa vrátili, akurát v trošku inom kabáte.

VYSOKÝ PÁS

Vysoký pás je veľmi in, a to hlavne u džínsových šortiek a klasických džínsov. Šortky s vysokým pásom noste buď úplne jednoduché alebo využite posledných trendov – cvočky, výšivky, nášivky, prestrihy. Obíďte obchody a kúpte si aspoň jeden kúsok, a ak sa vám nechce príliš utrácať, môžete pátrať v skrini svojich rodičov a prarodičov, prípadne obísť second handy, kde istoiste narazíte na džínsy s vysokým pásom, ktoré akurát odstrihnete na šortky.

Džínsy s vysokým pásom noste najlepšie vo skinny prevedení a doplňte outfit tenkým pásikom. Ak oblečiete vyšisované džínsy, buďte si istá, že máte na sebe módny tromf.

CROP TOPY A BOLERKA

Tiež vám pripadá, že v deväťdesiatych rokoch boli všetci krásne štíhli? Možno to bol len optický klam. Vďaka džínsom s vysokým pásom, ktoré zakrývali prípadné faldíky, a topom – tzv. crop topom, teda trikom v dĺžke nad pupok, vyzerala každá žena oveľa štíhlejšia. Vidieť tak bola len malá časť trupu medzi rebrami a pupkom, kde takmer nikto z nás žiadne väčšie faldíky nemá. Perfektné, nemyslíte? Môžete to využiť.

Štíhlejší z vás si môžu dovoliť upnutejšiu variantu topov – bolerka. Bolerka pripomínajú dnešné športové podprsenky, môžu byť s rukávmi alebo bez. Výber je na vás. Bolerka sú momentálne veľmi trendy, ale ako sme už spomínali, dovoliť si ich môžu iba prirodzene štíhle ženy.

PLATFORMY

Áno, aj tie sú opäť späť. Nemyslíme teraz elegantné topánky na kline, ktoré si môžete vziať kedykoľvek do spoločnosti miesto podpätkov. Reč je skôr o pohodlnejšej obuvi, ktorá vám vďaka platforme dodá pár centimetrov navyše. Ide väčšinou o ležérne a športové topánky na šnurovanie alebo iné zapínanie. Sú pohodlné a krásne vám predĺžia nohy.

DOPLNKY

Z doplnkov stojí za zmienku hlavne bižutéria. Dôležitým prvkom a číslom jedna sú krížiky. Či už to sú náušnice, prsteň, náramok alebo retiazka. Krížik je nutnosť. Obľúbeným doplnkom sa stali čelenky do vlasov s príveskami. Vyskúšajte ich!

Zdroje: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.