90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze!

90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze!

6. novembra 2012, 90 's trendy, vintage, vintage fashion, deväťdesiate roky, deväťdesiatky, džínsy s vysokým pásom, jeans s vysokým pásom, šortky s vysokým pásom, kraťasy s vysokým pásom, topy nad pupok, tričká nad pupok, bolerka, topánky na platforme, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Spomínate na deväťdesiatky? Vtedy boli populárne dievčenské kapely i boybandy a každý z nás sledoval seriál Beverly Hills. Iste si vybavujete, čo sa v deväťdesiatych rokoch nosilo za módu. Týmto článkom si to trošku pripomenieme, pretože trendy deväťdesiatych rokov sa vrátili, akurát v trošku inom kabáte.

VYSOKÝ PÁS

Vysoký pás je veľmi in, a to hlavne u džínsových šortiek a klasických džínsov. Šortky s vysokým pásom noste buď úplne jednoduché alebo využite posledných trendov – cvočky, výšivky, nášivky, prestrihy. Obíďte obchody a kúpte si aspoň jeden kúsok, a ak sa vám nechce príliš utrácať, môžete pátrať v skrini svojich rodičov a prarodičov, prípadne obísť second handy, kde istoiste narazíte na džínsy s vysokým pásom, ktoré akurát odstrihnete na šortky.

90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Džínsy s vysokým pásom noste najlepšie vo skinny prevedení a doplňte outfit tenkým pásikom. Ak oblečiete vyšisované džínsy, buďte si istá, že máte na sebe módny tromf.

90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

CROP TOPY A BOLERKA

Tiež vám pripadá, že v deväťdesiatych rokoch boli všetci krásne štíhli? Možno to bol len optický klam. Vďaka džínsom s vysokým pásom, ktoré zakrývali prípadné faldíky, a topom – tzv. crop topom, teda trikom v dĺžke nad pupok, vyzerala každá žena oveľa štíhlejšia. Vidieť tak bola len malá časť trupu medzi rebrami a pupkom, kde takmer nikto z nás žiadne väčšie faldíky nemá. Perfektné, nemyslíte? Môžete to využiť.

Štíhlejší z vás si môžu dovoliť upnutejšiu variantu topov – bolerka. Bolerka pripomínajú dnešné športové podprsenky, môžu byť s rukávmi alebo bez. Výber je na vás. Bolerka sú momentálne veľmi trendy, ale ako sme už spomínali, dovoliť si ich môžu iba prirodzene štíhle ženy.

90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

PLATFORMY

Áno, aj tie sú opäť späť. Nemyslíme teraz elegantné topánky na kline, ktoré si môžete vziať kedykoľvek do spoločnosti miesto podpätkov. Reč je skôr o pohodlnejšej obuvi, ktorá vám vďaka platforme dodá pár centimetrov navyše. Ide väčšinou o ležérne a športové topánky na šnurovanie alebo iné zapínanie. Sú pohodlné a krásne vám predĺžia nohy.

90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)90 's sú oficiálne vintage a rozhodne v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

DOPLNKY

Z doplnkov stojí za zmienku hlavne bižutéria. Dôležitým prvkom a číslom jedna sú krížiky. Či už to sú náušnice, prsteň, náramok alebo retiazka. Krížik je nutnosť. Obľúbeným doplnkom sa stali čelenky do vlasov s príveskami. Vyskúšajte ich!

Zdroje: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.