Mango lookbook september / október 2012

Mango lookbook september / október 2012

17. októbra 2012, Mango, lookbok, jesenná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Nechajte sa inšpirovať jesenným Mango lookbookom september / október 2012, ktorý prináša veľa hrejivých štýlových kúskov.

Kolekcia je tak dokonalá, že určite hneď pobežíte do najbližšieho obchodu Mango, aby ste videli aktuálnu kolekciu na vlastné oči. Dajte si ale pozor, pretože akonáhle si niektorý z nasledujúcich španielskych trendov vyskúšate, už bez neho domov neodídete.

Tohtoročná kolekcia Mango je veľmi uhladená a šik, zahŕňa všetky aktuálne jesenné trendy. Nájdete tu dokonale padnúce saká, vojenský štýl, košele s hrotmi, nohavice ako šité na mieru, univerzálne džínsy, hrejivé šortky, veľmi ženské šaty, hebučké svetre a iskrivé topy. Široká paleta farieb obsahuje hlavne odtiene šedej, čiernu, modrú a červenú. A v žiadnom prípade nesmú chýbať ani doplnky, topánky, kabelky, opasky, náhrdelníky, náramky a iné zdobiace doplnky.

Všimli ste si niekedy, ako pôsobivo vyzerá kombinácia červenej s béžovou? Mango si všíma výrazných spojení farieb a predstavuje ich na jednotlivých odevoch aj celkových outfitoch. Máte jedinečnú možnosť obliecť sa od hlavy až po päty z jednej kolekcie a v jednom obchode. Odporúčam kombinovať odtiene červenej s béžovou a bielou.

Iste ste si už všimli, ako sa dopĺňajú kontrastné štýly, ako sú napríklad drsné rockerské topánky a dlhé jemné sukne z priesvitného materiálu. Tento trend pretrváva aj túto sezónu. K tomu nechýba ani zdobenie hrotmi, kožou a strapcami.

A čo hovoríte na tie modré svetre alebo červené šaty? Farby sú holt stále žiadané, aj keď v mierne tlmených odtieňoch, tak ako to na jeseň býva.

Vo vysoko elegantnej časti nájdete štýlové obleky v čiernej, bielej alebo hnedej farbe. Pod blejzer si oblečte slabý rolák v rovnakej alebo kontrastnej farbe. A ak už máte dosť všetkých neustále sa opakujúcich a rovnakých jesenných búnd alebo kabátov, určite Vás poteší pončo paleto, ku ktorému si môžete vziať trendy kožené rukavičky.

A na čo by sme ešte nemali zabudnúť je vojenský štýl, a to na sakách, košeliach alebo topánkach.

V septembrovom a októbrovom Mango lookbooku ste mohli modely obdivovať na švédskej modelke Sáre Blomqist.

Zdroj: www. mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.