Crop tops - ukážte bruško!

Crop tops - ukážte bruško!

22. júna 2012, krátke tielka, topy, tričká, tielka, crop tops, krátke topy, krátke tričko, korzet, trendy 2012

Sponzorovanej odkazy:

Možno ste si to všimli na módnych mólach, možno ste tento trend zaznamenali pri pohľade na módne bloggerky či celebrity. Nie je ale rozhodne pochýb o tom, že bruško sa tento rok ukazuje oveľa viac, než sme zvyknutí. Nejde o nechcené odhalenie pupku pri ohýbaní sa, či v dôsledku vytiahnutého trička, táto časť sa tento rok dáva na obdiv schválne. Ak ste teda na svoje bruško pyšná, s nákupom crop topu, čiže krátkeho tielka neváhajte! Súdiac podľa obľúbenosti tohto trendu práve medzi celebritami a bloggerkami možno totiž tušiť, že tu s nami bude nielen túto sezónu.

Crop tops ponúkajú mnoho možností

Crop topov sa ponúka celý rad. Pre odvážnejšie priekopníčky trendov všetko začína na topoch, ktoré pripomínajú skôr podprsenky, alebo sa niekedy jedná aj o obyčajný pruh látky zakrývajúci poprsie. Ďalej sa ponúkajú krátke korzety, ktorým veľmi pristane napríklad kvetinová potlač alebo čipka. Hoci tieto topy vyzerajú pri správnej kombinácii naozaj skvele, väčšina z nás sa zrejme radšej obráti k menej nápadným variantám. K tým by určite patrili voľné tričká, ktoré vyzerajú úplne klasicky, len končia v okolí pupku. Vďaka rukávom, ale na prvý pohľad nepriťahujú toľko pozornosti, ako topy predošlé.

Ako crop topy nosiť?

Krátke topy vyzerajú asi najlepšie v kombinácii s nohavicami, sukňou alebo šortkami s vyšším pásom. Vďaka tomu totiž vznikne medzi vrchným a spodným dielom oblečenia len úzky pruh kože, a presne tak by mal trend odhaleného bruška vyzerať. Nie je potrebné ukazovať príliš, tento rafinovaný prúžok tela bude vyzerať štýlovo a ešte k tomu vkusne. Pre ešte striedmejší look môžete cez top prehodiť sako či svetrík.

Hoci sa môže zdať, že sa crop topy hodia maximálne na letnú prechádzku alebo na festival, nenechajte sa zmiasť. Celebrity ich v elegantných variantách predvádzajú aj na červenom koberci! A ak navyše neveríte, že môžu slušať nielen mladým slečnám, zaspomínajte na minuloročný outfit Gwyneth Paltrow na odovzdávaní cien Emmy.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.