Budeme tento rok už konečne nosiť klobúky?

Budeme tento rok už konečne nosiť klobúky?

15. júna 2012, klobúky, slamáky, trendy klobúky, trendy, jar, leto, letné doplnky, doplnky, klobúk, slamák

Sponzorovanej odkazy:

Mnoho z nás obdivuje nádherné a elegantné klobúky Kate Middleton, alebo napríklad štýlové slamáky, v ktorých často vídame najrôznejšie celebrity. Hoci sa nám klobúky páčia, a jedná sa navyše aj o praktickú a trendy záležitosť, na slovenských uliciach ich vidíme pomenej. Prečo sa ich stále tak trochu bojíme?

Klobúky mi nepristanú!

Áno, veľa ľudí má pocit, že im klobúky nepristanú. Pravdou je, že aj takí jedinci sa nájsť môžu, ale ide skôr o to nájsť ten pravý a dobre padnúci. Klobúk by vám nemal padať cez uši, ani by vám po jeho nosení nemali zostať na čele odreniny. Pokiaľ ale zvolíte ten správny, pomôže vám zamaskovať niektoré nedokonalosti vašej tváre, ako napríklad predĺžiť guľatejšiu tvár a podobne. Keď môže každý druhý človek nosiť šiltovky a čiapky, prečo nie aj klobúky?

V klobúku budem za blázna!

Aj to si bohužiaľ veľa ľudí myslí, a to hlavne práve preto, že na uliciach veľa klobúkov nevidíme. Než ale objavia ich kúzlo naozaj všetci, je to skvelá šanca pre nás ostatných ukázať svoju originalitu a zmysel pre trendy a štýlový look. Leto je pre nosenie klobúkov skvelou príležitosťou, nemusíme vymýšľať žiadne zložité outfity, stačí si k jednoduchému topu a šortkám nasadiť napríklad slamák a vznikne tak prostý, ale štýlový look, v ktorom rozhodne za blázna nebudete.

Hurá na klobúky!

Ak už ste všetky pochybnosti o nosení klobúkov hodili za hlavu, mám pre vás pár tipov, kam pre klobúk zájsť, a potom tiež niekoľko trendov, ktoré tento rok klobúkom kraľujú. Začneme práve nimi. Tento rok sa, ako ostatne snáď každé leto, dostávajú do popredia už spomínané slamáky. Zvoliť môžete tie úplne klasické, previazané zaujímavým kusom látky, alebo tiež tie s dlhým okrajom, ktoré pôsobia zvodne a neokukane. In sú stále však aj takzvané pánske klobúky, ktoré využijete predovšetkým v chladnejších dňoch.

A kam teda pre svoj ​​vysnívaný klobúk zájsť? Dobrou správou je, že je ich tento rok v obchodoch pomerne veľké množstvo a aj ceny sú priaznivé. Pre rôzne typy klobúkov teda zájdite do obchodov ako sú napríklad Pull & Bear, New Yorker, Tally Weijl, Reserved, C & A alebo napríklad Roxy a mnohých ďalších, určite na svoj ​​vysnívaný klobúk narazíte!

Zdroje: www.pullandbear.com , www.tallyweijl.com , www.reserved.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.