Svieže letné tónovanie / Oblečenie tón v tóne

Svieže letné tónovanie / Oblečenie tón v tóne

4. júna 2012, trendy, trendy jar 2012, tónovanie, farebné odtiene, farby, kombinovanie farieb, tón v tóne

Sponzorovanej odkazy:

Čo si pod tým predstaviť? Je zrejmé, že ide o farby a ich vzájomné kombinovanie. Tónom v tóne myslíme, zladenie farieb v jednom farebnom odtieni. To znamená – ak rada nosíte červenú, použite všetky stupne jej farebnej intenzity – cez koralovo červenú, červenú až po rubínovú. Väčšina farieb má širokú škálu odtieňov. Využite to! Je lepšie nakombinovať viac odtieňov jednej farby, než chodiť oblečená od hlavy až po päty ako Karkulka alebo žltáčik v jednom tóne. Nejde o úplne zásadný trend vo svete módy, ale je to svieže, a tak trošku niečo iné, než sme zvyknuté.

AKO KOMBINOVAŤ FARBY Outfity

Vždy si zvoľte jednu farbu, ktorú si chcete práve obliecť – tú, na ktorú máte práve náladu, nosíte ju najradšej alebo tú, ktorou na seba upútate pozornosť. Celý outfit môže byť v tóne jedinej farby, ale tiež nemusí. Trošku kontrastu a zdôraznenia pridá napríklad biele alebo čierne tričko. Aby ste nevyzerali ako chodiaca pastelka, obujte si topánky v inej farbe alebo si zoberte kabelku, ktorá sa bude líšiť farebným odtieňom. Pasé sú tu doplnky v rovnakom farebnom odtieni ako outfit. Zvoľte radšej kontrastnú farbu – najlepšie bielu.

Príkladom môže byť oranžová. Byť oblečená v jedinom odtieni oranžovej nie je práve to pravé orechové. Chodiaceho pomaranča si síce každý hneď všimne, ale nič pekného si o vás asi nepovedia. Zvoľte preto vhodnejšiu kombináciu – nebojte sa tónovať! Oblečte oranžové nohavice, biele tielko a sako v marhuľovom odtieni. Do vlasov môžete napríklad pripnúť kvetinu ako ozdobu. Topánky alebo kabelku by sme odporučili bielu (alebo béžovu). Biela je krásna svieža farba a s týmito veselými teplými farbičkami – ako je žltá, oranžová, zelená – sa na jar a v lete kombinuje najlepšie. Nešliapnete však vedľa ani s čiernou. Takže hor sa do letného tónovania!

Zdroje: www.asos.com , www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.