Prebuďte v sebe zviera! / Chlpaté kožušinové vesty

Prebuďte v sebe zviera! / Chlpaté kožušinové vesty

15. decembra 2011, kožušina, kožušinové vesty, dámske oblečenie, trendy zima 2011-2012

Sponzorovanej odkazy:

Kožušinové vesty už nejde radiť medzi horúce novinky, stávajú sa z nich stálice šatníkov, ktoré hneď tak nezmiznú.

Áno, niektoré ženy túžia po pravom norkovom kožuchu a považujú ho za symbol luxusu, ale väčšina zostane len u sna, pretože nie je práve cenovo priaznivý. K dostaniu je teda iná alternatíva, ktorá sa pozdáva ako našim peňaženkám, tak aj neústupčivým ochranárom zvierat z PETA, a to umelá kožušina. Kým v sparnom lete je takmer nenositeľná, v zime si ju môžete užiť do sýtosti. Okrem toho, že nádherne zahreje, aj na dotyk je príjemná a pekne sa k nej túli.

Zaobstarať si môžete všetko, po čom len vaše srdce plesá, kožúšky, kožušinové goliere alebo čiapky, teraz sa ale budeme venovať niečomu inému, a to vestám. Aj tých sa nemusíte vzdávať ani v zime!

Vo výbere máte voľnú ruku, rozhodnúť sa môžete pre vestu s dlhším rovným strihom s opaskom v páse alebo pre typický „vestovým“ model s úpletom na konci, alebo pre model s kapucňou. Pri nákupe je dôležité vziať do úvahy svoju postavu, nikto zo seba predsa nechce dobrovoľne urobiť Yettiho.

Najviac trendy sú vesty so zvieracím vzorom, zvlášť leopardím, zabodujete ale aj s obyčajným v klasických farbách. Zažiarite aj vo vestičke, ktorá je akoby zložená z vtáčích pierok.

Ak stále váhate a premýšľate, či sa vám kožušinové vesty vo vašom šatníku budú k niečomu hodiť, okamžite si tieto myšlienky vyhoďte z hlavy. Existuje veľa vecí, ktoré s vestičkou pôjdu zladiť, v kombinácii s dlhou sukňou môžete napodobniť Boho Mary Kate Olsen, pohodlne sa môžete cítiť v kombinácii s džínsami, s topánkami na vysokom podpätku sexy a s balerínkami nevinne. Samozrejme tiež záleží na výbere konkrétneho typu, s jednoduchou hladkou vestičkou môžete vyzerať ako hviezda červeného koberca, zatiaľčo s poriadne huňatou ako diva zo 70. rokov.

Inšpiráciu môžete odpozorovať od stylistky Rachel Zoe alebo od Nicole Richie. Kožušinovú vestu nie je ťažké nájsť, zoženiete ju v mnohých variantách napríklad v H & M alebo v mnohých e-shopoch.

zdroje: polyvore.com, asos.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.