Móda pre maznáčikov zima 2011/ 2012

Móda pre maznáčikov zima 2011/ 2012

8. decembra 2011, móda pre domácich miláčikov, oblečky pre psov

Sponzorovanej odkazy:

Módny priemysel prechádza neustále veľkými zmenami. Každé obdobie si nesie svoj štýl, farby, využité materiály či vzory. Vytvárajú sa kolekcie pre pánov, dámy aj ich ratolesti. Avšak sú ďalší členovia rodiny, pre ktorých dizajnéri a návrhári s radosťou vytvárajú modely v duchu najnovších trendov – domáci maznáčikovia. Táto „zvieracia“ móda si získala veľkú obľubu a mnohí sú ochotní do nej investovať nemalé čiastky.

Niektorí sledujú len funkčnosť oblečku – v tomto prípade sa jedná o oblečky do nepriaznivého počasia – svetríky na zahriatie alebo nepremokavé bundy do daždivých dní. Iní vidia v oblečení pre domácich miláčikov nevyhnutný módny doplnok. A tak vznikajú sukienky, tričká, dokonca aj plavky či grafické vesty s kožúškami a mnohé ďalšie modely. Za veľmi módne sa považujú najmä lesklé bundičky. Tento trend je populárny aj v „ľudskej“ móde. Zaiste stále platí – aký pán, taký pes, a to nielen v povahe. Zladenie outfitu s Vaším psím kamarátom (alebo aj mačacím) už dnes nie je žiadny problém.

V tomto článku sa zameriame ako na stránku funkčnú tak aj módnu. Predsa sa len zima rýchlo blíži a je treba myslieť na maximálny komfort štvornohých priateľov. Nezabudneme ani na mačičky, ktoré predsa len čas od času musia z tepla domova vycestovať.

Keďže si myslím, že sa u nás nájde mnoho šikovných ručičiek, oslovila som tvorcov oblečkov a doplnkov pre zvieratá, ktorí okrem iného ponúkajú svoje výtvory aj na Fler. Väčšina vyrába aj veci na zakázku a dbá na originálne návrhy i prepracované detaily. Napríklad tento slušivý oblek nájdete u predajcu Bass Tee.

My Obsession – ručné šitie, kvalita a precíznosť

Nie každý psík chce vyzerať ako hviezda z módneho časopisu a moderné oblečenie na seba navliecť len tak nedá. Priznajme si, že sú plemená, ktoré po funkčnej stránke oblečky naozaj nepotrebujú. Avšak aj tak ich môžete skrášliť zaujímavým obojkom a vodítkom.

Pod značkou My Obsession sa skrýva pravé umenie ručnej práce. Nielen štýl výroby, ale aj voľba materiálov zaručuje vysokú kvalitu. Obojky sú novo dotvárané technikou airbrugh a pôsobia trochu až mysticky. Zakúpiť ich môžete na www.fler.cz u predajcu Lazybone.

Zároveň môžete čerpať inšpiráciu ako zosúladiť jednoduchou cestou outfit s Vaším miláčikom. Stačia len správne doplnky a určite upútate pozornosť všetkých okoloidúcich.

Fashion Maniac – originálne oblečenie pre mačičky

Aj mačičky sa potrebujú občas zohriať, najmä pokiaľ ide o bezsrsté Sphynx. Špeciálne na oblečky pre mačičky Sphynx i Peterbald sa zameriava značka Fashion Maniac.

V rukách šikovných krajčírov tak vznikajú oblečky a tašky všetkých typov a farieb. Avšak nielen pre mačičky – v ponuke sa nachádzajú aj oblečky pre psíkov menších plemien. Značka Fashion Maniac je pyšná predovšetkým na kvalitu a originalitu svojich výrobkov. Originalita a kvalita dominuje nad kvantitou. Uznajte, že nasledujúce modely spĺňajú všetky trendy – kapucňa s kožušinkou a moderné vzory.

Zdroj: www.fler.cz , www.fashionmaniac.czwww.rogz.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.