Tehotenská móda 2011 - Oblečenie pre mamičky

Tehotenská móda 2011 - Oblečenie pre mamičky

14. apríla 2011, tehotenská móda, 2011, móda pre tehotné, tričká

Sponzorovanej odkazy:

Tehotenstvo je nevyhnutne sprevádzané problémami s odievaním, ale väčšina žien sa s nimi úspešne vysporiada. Hlavne je tu pre vás magazín www.luxurymag.cz , ktorý vám vždy správne poradí.

V počiatočnom štádiu nemusíte utrácať za tehotenské oblečenie, pretože sa bruško začína ešte len ľahko zaguľacovať, vystačíte si s voľnejšími šatami a tunikami. Avšak príde čas, kedy sa budete musieť naučiť kombinovať materské a bežné oblečenie.

V prvom rade potrebujete materské nohavice klasického strihu a k tomu si oblečte manželovu košeľu.

Alternatívna móda pre tehotné – ak máte nejakú silnejšiu kamarátku, iste vám rada požičia nejaké šaty, tričko alebo tuniku.

Prejsť si tehotenstvom štýlovo je dosť ťažké, a čo potom mesiac po narodení dieťaťa, to nie je o nič ľahšie. Bábätko v tej dobe vyžaduje maximálnu pozornosť, takže sa mamička zanedbáva a sebe veľa času nevenuje. Mať bábätko je prirodzená vec, a tak k tomu aj pristupujte.

Nechajte si pomôcť od svojich blízkych a venujte sa aj sama sebe.

Módne tipy pre trendy materské oblečenie 2011

Maxi šaty

Maxi šaty sú skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť pohodlne. Takéto dlhé splývavé šaty sa vyrábajú v rôznych variantách. Vy si vyberte šaty s menšou potlačou a vzormi, ktoré odvádzajú pozornosť od oblasti brucha. Tiež sa môžete poobzerať po šatách so zaujímavým spodným okrajom.

Tunika

Trendy tehotenská móda tiež zahŕňa tuniky nosené cez džínsy. Zamerajte sa na zaujímavé prvky, ako sú volánikové rukávy alebo asymetrický strih – majú zoštíhľujúci efekt.

Tričko

Vyberte si tričko z pružnej látky, ktorá vašu postavu objíme. Tieto tričká sú elegantnejšie ako tričká v nadmerných veľkostiach. Dôležitý je správny materiál, ktorý vašu pokožku pohladí, pretože v tomto období je veľmi citlivá.

Džínsy

Celé tehotenstvo nemôžete tráviť v teplákoch, aj keď sú najpohodlnejšie. Milujete džínsy? Tak sa ich nevzdávajte. Tehotenské džínsy sú opatrené elastickým pásom, ktorý sa brušku pohodlne prispôsobí.

Doplnky

Doplnky sú aj teraz veľmi dôležité. Používajte robustné šperky na krk i zápästie. Nezabudnite ani na módnu kabelku do ruky a štýlové topánky. Pomocou zaujímavej šatky a jednoduchej tuniky môžete vykúzliť nevšedný outfit.

Tehotenstvo vás celkovo omladí a skrášli, tak sa ukážte v trendy outfite!

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.