Obujte sa do zimy! / Trendy zimné čižmy

Obujte sa do zimy! / Trendy zimné čižmy

13. januára 2011, Zimné čižmy, vysoké čižmy, zimná obuv, Baťa, topánky, zimné topánky, čižmy

Sponzorovanej odkazy:

Naozaj, zima je už tu, a to aj podľa kalendára, a my by sme preto mali nejako zabezpečiť, aby boli naše nôžky celú zimu pekne v teple. Najlepším spôsobom je vydať sa na zimné nákupy, ktoré teraz budú oveľa príjemnejšie, pretože začínajú veľké zľavy. Ale ako len vybrať to pravé obutie? Poďme sa spoločne pozrieť na prehľad niektorých obuvníckych kúskov z oblasti čižmičiek.

Čižmy na vysokom podpätku

Stará známa klasika – čierne kožené čižmy na podpätku, jednoduchého tvaru a jemnej elegancie. Nosia sa už mnoho rokov a sú stále v móde. K nim však pribudlo veľa ďalších druhov a je naozaj z čoho vyberať. Tak napríklad hitom minuloročnej aj tohtoročnej sezóny sú čižmy na klinovom podpätku. Topánky sú zdobené všemožnými nášivkami a remienkami, majú rôznu farbu i tvar, veľmi obľúbený je tvar kovbojského štýlu. Výnimkou však nie sú ani topánočky na vysokom ihlovom podpätku.


Nízkopodpätkové a členkové čižmy

Pokiaľ samozrejme nie ste vyznávačkou niekoľkocenti­metrových ihličiek a radšej sa držíte nohami na zemi, určite si aj vy vyberiete z kolekcií čižmičiek, kde je podpätok nízky, alebo úplne vynechaný. Pri tomto type topánok môže design siahať omnoho ďalej a je to aj vidieť. Do predaja sa tiež dostali členkové čižmy tzv.kotníčky, ktoré sú veľmi pohodlné a dobre padnú. Dajú sa považovať za akúsi skrátenú verziu bežných čižiem. Sú vkusne elegantné a slušivé.


Absolútna novinka – topánky Aspen babe

A teraz niečo úplne nové. Ak sa každou nastávajúcou zimou netešíte z pocitu, že opäť budete musieť vymeniť pohodlné tenisky za zimnú obuv, máme pre vás riešenie. Kolekcia topánok, ktoré sú absolútnou novinkou, a to veľmi dobre riešenou, sú topánky Aspen babe. Sú to čižmy a tenisky v jednom. Dobre plnia svoju funkciu teplých topánok na zimu a ak na ne natiahnete nohavice vyzerajú rovnako ako tenisky. Ak by ste však po týchto vychytaných topánočkách zatúžili, u nás zatiaľ nie sú k dostaniu, ale je možné si ich objednať na internetových stránkach www.dada-shop.com.


Túto ponuku obuvi nájdete buď v predajniach Baťa, alebo na internetových stránkach www.bata.sk.


 

Zdroj: www.bata.cz, www.dada-shop.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie.S. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.