Buďte neprehliadnuteľné! - Neónové plavky

Buďte neprehliadnuteľné! - Neónové plavky

4. júla 2013, neónové plavky, bikini, jednodielne plavky, monokiny, tankiny, leto 2013, dámske plavky, trendy plavky

Sponzorovanej odkazy:

Tento rok v lete 2013 bude úplne jedno, ktorý strih plaviek si zvolíte. Všetky typy budú in. Či to budú bikini, monokiny alebo tankiny. Rozhodnutie je teda len na vás. Každej postave totiž sedí iný druh plaviek. Niektoré zakrývajú veľmi málo a niektoré zase veľmi veľa. Na čom tento rok bude naozaj záležať bude farba plaviek. Jedným z trendov budú neónové farby. Je jedno, či to bude ružová, žltá, zelená, oranžová alebo modrá, hlavne aby farba bola svietivo neónová!

Bikini

Snáď tie najbežnejšie a najčastejšie používané plavky sú bikini. Plavky skladajúce sa z dvoch dielov, a to z horného a dolného. Jediný rozdiel medzi nimi je v zaväzovaní oboch dielov. Kúpiť si môžete bikini so zaväzovaním za krk, bez ramienok alebo s ramienkami napevno. Neónové bikiny majú jednu veľkú výhodu a tou je, že v nich bude na pláži či na kúpalisku skvele vyzerať vaše opálené telo.

Monokiny

Monokiny sú proste a jednoducho klasické jednodielne plavky. U nich nájdete oveľa viac rozdielov než u prvých spomínaných bikín. Veľmi trendy budú tento rok monokiny s vyrezanými časťami v okolí bokov a bruška. Rovnako tak poletia aj jednodielne plavky s extra hlbokým výstrihom na prsiach i na chrbte. Jednodielne plavky ponúkajú neónovým farbám oveľa väčšiu plochu na „vyblbnutie“. Farby sa teda zoskupujú do rôznych tvarov, vytvárajú zaujímavé motívy a tiež obrázky.

Tankini

tankinách ste určite už počuli. Sú to veľmi prefíkané plavky. Rafinovane totiž zakrývajú jedno z najproblema­tickejších partií ženských tiel – bruško. Spodný diel je klasický ako u bikín, ale horný diel má podobu trendy topu. V mnohých obchodoch nájdete predaj iba plavkový top, ktorý môžete kombinovať s ktorýmkoľvek iným spodným dielom od iných plaviek, pokojne aj od neónových bikín. Ak sa vám páčia dve neónové farby napríklad ružová a žltá, môžete si zaobstarať ružový top a žltý spodný diel alebo obrátene. Vytvoríte tak úplne originálny model. Plavkový top je o niečo drahší ako spodný diel, a preto vám radím kúpiť si nejaký jednofarebný top ak nemu napríklad tri rozdielne a netradičné spodné diely. Kombinujte do aleluja!

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii plavky.