Pánske plavky leto 2013 - prehliadka surfistických motívov

Pánske plavky leto 2013 - prehliadka surfistických motívov

16. júna 2013, pánske plavky, plavky 2013, originálne pánske plavky

Sponzorovanej odkazy:

Pánske plavky občas vzbudzujú zdanlivý dojem jednoduchého výberu. Ako žena hodnotím predovšetkým ich vzhľad, nápaditosť a strih. Avšak tentoraz som sa zamerala aj na materiály, ktoré sú veľmi často jasným ukazovateľom nízkej či vysokej ceny – teda aj zodpovedajúcej kvality. Keďže sa kolekcie značiek orientujú prevažne na surferské motívy, poďme sa spoločne prejsť na vlne letného dizajnu pánskych plaviek.

Surferská hitparáda okolo nás

Iste je takmer nemožné prehliadnuť trend motívov s plážami, surferskými doskami a palmami. Objavujú sa nielen na plavkách, žabkách a plážových taškách, ale predovšetkým aj na tričkách a tielkach. Surferská móda je hravá a výrazná. Osobne ma bavia motívy evokujúce žiaru slnka, ktoré nás nútia prižmúriť oči, obliecť plavky a vyraziť k vode.

Plavky s takýmto motívom zakúpite napríklad v predajniach Takko. Avšak o kvalite sa príliš hovoriť nedá. Obráťte sa radšej na overené športové značky alebo priamo na špecialistu v odbore.

A čo je ďalej tento rok trendy u svetoznámych módnych značiek?

Začnime u značky HM. Dizajnéri sa snažia každý rok zachytiť módne trendy a zároveň však ponúknuť úplne „predajné“ kúsky pre bežné nosenie. A tak v kolekcii plaviek 2013 nájdeme jednofarebné plavky kratšieho strihu alebo v obľúbenej dĺžke ku kolenám. Tento rok si viac užijeme výrazných farieb, ktoré nikto na prvý pohľad neprehliadne.

Nemožno tiež prehliadnuť kolekciu pánskych plaviek Zara. Takmer všetky majú krátky strih a trochu evokujú boxerské trenírky.

Zaujala ma skvelá potlač s ananásom alebo bodkované plavky. Áno, k ich noseniu je potrebná troška odvahy, ale prečo nebyť originálnym?

Originálne pánske plavky

Osobne najradšej vyberám plavky na eshope coreshop.cz – veľký výber rôznych typov plaviek a predovšetkým nezameniteľná originalita. Zaujímavé ale napriek tomu decentnejšie modely sú v ponuke od značky Vans, ktorá je populárna predovšetkým vo výrobe pohodlnej voľnočasovej obuvi.

Avšak k mojim favoritom patrí jednoznačne značka SANTA CRUZ. Pánske plavky perfektne sedia a vyzerajú tak dobre, že sa niektoré z nich dajú nosiť aj ako letné šortky.

Zdroj: www.hm.com , www.zara.com , www.coreshop.cz , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.