Dámy, tento rok v lete sa budú nosiť maxi šaty!

Dámy, tento rok v lete sa budú nosiť maxi šaty!

7. júna 2013, dlhé šaty, kvetinové vzory, trendy, maxi šaty, leto 2013, H & M, Bershka, Mango, Zara, dámske šaty

Sponzorovanej odkazy:

Leto 2013 si pre všetky dámy a slečny pripravilo neskutočné množstvo trendov. Či už sú to espadrillas, čierno-biela kombinácia farieb, háčkované šortky a tak ďalej, a tak ďalej. Ak aj vy chcete ísť ruka v ruke s aktuálnymi módnymi trendmi, kúpte si napríklad in maxi šaty, ktoré majú mnoho kladov. Sú vyrábané väčšinou z bavlny, sú teda ľahké, svieže a príjemne sa tým pádom nosia. Na svojom tele ich prakticky vôbec necítite. Ďalším plusom môže byť to, že dosahujú výrazné dĺžky. My ženy väčšinou mávame komplex zo svojich nôh. Buďto nie sú dostatočne chudé alebo pevné. Takmer každú z nás trápi problém zvaný celulitída. Maxi šaty môžu skryť hneď niekoľko našich nedokonalostí. A ešte ku všetkému sú vkusné a trendy.

Zara

Jednou z módnych značiek, ktorá vám tento rok maxi šaty ponúkne, je Zara. Tie z vás, ktoré už značku Zara poznajú, tak vedia, čo môžu od nej očakávať. Maxi šaty od Zary sú štýlové a cenovo dostupné. V obchodoch Zara objavíte maxi šaty klasické, bez príkras, ale aj maxi šaty farebné, s kvetinovými vzormi. Ponuka je slušná, aj keď u iných konkurenčných značiek je o niečo väčšia.

Mango

Práve jednou z konkurenčných značiek môže byť napríklad Mango. Značka, ktorá tohtoročný módny trend maxi šiat vzala smrteľne vážne a pre všetky dámy si pripravila skutočne pestrú a širokú kolekciu. Ja by som si medzi všetkými maxi šatami od Manga nemohla vybrať tie najkrajšie a myslím si, že aj vy s tým budete mať problém, ak sa rozhodnete obchod značky Mango navštíviť. Tých strihov, farieb a možností maxi šiat vám tento rok žiadna iná značka neponúkne viac. Posúďte sami.

Bershka

Ani mladistvá značka Bershka nie je tento rok pozadu. Svoju kolekciu vzala útokom a maxi šaty v nej nechýbajú. A nie sú len tak hocijaké. Pre mňa sú maxi šaty od značky Bershka jasnými favoritkami. Možno že výber nie je tak bohatý ako u Manga, ale výsledok je nádherný. Každý model maxi šiat je ako z rozprávky. Môžete byť lesná víla aj princezná.

H & M

A v poslednom rade je tu aj všetkými známa značka H & M. V oblasti maxi šiat by som ju neradila na popredné priečky, ale jedná sa o značku, ktorá je dostupná a dnes už ju na Slovensku nájdeme skoro vo všetkých veľkých mestách. Štýl maxi šiat od H & M je klasický. Od všetkého trochu. Maxi šaty H & M neprekvapia ani neurazia. Isté ale je, že sa zavďačí všetkým, a to je zrejme účel.

Zdroje: www.zara.com www.hm.com www.mango.com www.bershka.com www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.