Plus size šaty jar 2013

Plus size šaty jar 2013

20. mája 2013, plus size šaty, maxi dress, jarné šaty 2013

Sponzorovanej odkazy:

Pomaly sa blíži vytúžený čas, ktorý zvádza ženy poodhaliť nohy a vytiahnuť zo skríň šaty. Možno len pár rokov dozadu, zohnať šaty vo väčších veľkostiach (čiže plus size) bolo takmer nemožné. Preto sa niektoré zo žien museli zmieriť so zle uchopiteľnými tunikami a voľnými šatami. Tie síce dokonale maskovali každé to kilo navyše, ale výsledný efekt bol vcelku nulový. Dnes už si môžeme vyberať z lichotivých modelov začínajúcich od veľkosti 42. Rozhodla som sa o ponuke presvedčiť na vlastné oči a vydala sa na víkendové pobehovanie po obchodoch.

Šaty plus size v obchodoch Lindex

Skvelý kompromis medzi cenou a kvalitou ponúka Lindex. Navyše sa kolekcia drží aktuálnych módnych trendov. Vždy však nájdeme jednoduchšie basic šaty – áno, a to aj vo väčších veľkostiach. Ak sa hanbíte farieb, poobzerajte sa v predajniach Lindex po áčkových čiernych šatách zdobených výšivkou.

Myslíte, že trendy high low šaty nezoženiete vo veľkosti XL? Omyl! V Lindex áno, navyše padnú naozaj skvele – neodolali sme a vyskúšali.

Prehliadneme si ešte jeden štýl. Niet nad klasiku, a teda stávku na puzdrové šaty. Keďže sú zvieracie potlače stále in, stavila by som na miesto čiernych puzdrových na nejaké výraznejšie. Napríklad tieto s leopardím vzorom.

Šaty XL v obchodoch H & M

V predajni H & M zase majú príjemné maxi dresses – dlhé rozviate šaty s originálnymi potlačami. Aj keď nie vždy veľkosť XL zodpovedá danému rozmeru, u maxi šiat sa vždy nájde dostatočná rezerva na bruško i boky.

Pre voľnočasovú módu sa perfektne hodí bavlnený kaftan s krátkym rukávom. Okrem iného ideálny doplnok plážového outfitu.

Zaujímavé šatky plus size majú tiež v každom Tescu, kde nájdete značku F&F.

Pátrate radšej na internete? Potom celkom iste poznáte Asos a jeho pestrú ponuku plus size oblečenia. Aj jar a leto 2013 si žiada úžasné modely v tej správnej veľkosti.

Zdroj: www.lindex.com , www.hm.com , www.asos.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.