Nebojte sa žiariť! / Metalické sandále a kabelky

Nebojte sa žiariť! / Metalické sandále a kabelky

19. mája 2013, metalické sandále, metalické kabelky, metalická listové kabelky, trend, trendy 2013, jar 2013, leto 2013, trendy obuv, trendy kabelky, metalický trend, zlatá, strieborná

Sponzorovanej odkazy:

Súčasný trend metalických farieb je neprehliadnuteľný nielen vďaka svojej blyštivosti, ale aj preto, že ho vidíme všade a na všetkom okolo nás. Topy, šaty aj sukne v lesklých odtieňoch zlatej, striebornej, ale aj metalických variantách pastelových farieb skrátka k sezóne jar / leto 2013 patria, ale my sa dnes pozrieme na doplnky, ktorých sa tento trend tiež dotkol. Zameriame sa na metalické sandále a kabelky, ktoré vám zaručia nielen štýlový vzhľad, ale aj neprehliadnuteľnos­ť!

Metalické tóny nepatria len na plesy, ale tento rok ich môžete nosiť na bežné denné nosenie. Jedná sa o nositeľný trend, ktorý nie je ťažké skombinovať s ostatnými kúskami outfitu, ale aj tu neuškodí spomenúť aspoň základné pravidlo. Strieborné odtiene lepšie ladia s chladnejšími farbami, ako sú napríklad rôzne podoby modrej, zlatým odleskom zase viac pristane kombinácia s teplejšími tónmi, napríklad oranžovou. K metalickým farbám sa však nebojte pridať ani vzory, o ktorých tohtoročná jar a leto sú. Rozhodne to ale neznamená, že striebornou a zlatou všetko končí, naopak! Nová sezóna patrí farbám, takže sa nemusíte báť lesklej žltej, ružovej, modrej či zelenej.

Metalické kabelky

Pre najrôznejšie párty či trebárs návštevy barov sú metalické kabelky skvelou a vhodnou voľbou. Akú veľkosť zvolíte, je úplne na vás, metalické odlesky vyzerajú dobre na listových kabelkách, ktoré sa tento rok nosia, ale aj na veľkých taškách, do ktorých schováte všetky nevyhnutnosti.

Metalické sandále

Topánky, ktorých aspoň malá časť svieti v metalických tónoch, sú tento rok takmer nutnosťou. Ako som už naznačila, nemusia sa lesknúť celé, často vidíme topánky s metalickým podpätkom či špičkou. A čo so zvyškom outfitu? Inšpirovať sa môžete na módnych mólach aj u celebrít, ktoré si tieto neprehliadnuteľné topánky obľúbili. Metalické sandálky tak môžete obuť k nude odtieňom či bielej farbe, ale spojiť dohromady môžete aj výrazné tóny. Dokonca môžete do outfitu zakomponovať aj viac metalických prvkov, ani to tento rok to nie je tabu.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky a topánky, obuv.