Ste pozvané na svadbu a neviete čo na seba? / Šaty pre svadobných hostí

Ste pozvané na svadbu a neviete čo na seba? / Šaty pre svadobných hostí

24. mája 2013, dlhé šaty, čelenky, svadba, šaty na svadbu, šaty pre hostí, koktejlky, doplnky, letná svadba

Sponzorovanej odkazy:

S novou sezónou prišiel aj obľúbený čas na organizovanie svadieb. Rozkvitnuté kvety a stromy, svietiace slnko a svieži jarný vzduch sú k tejto príležitosti perfektným doplnkom, a tak je možné, že vás v dohľadnej dobe nejaká svadba čaká. S pozvánkou ale prichádza aj večný problém, čo si obliecť. Poďme si teda povedať pár tipov, vďaka ktorým vám nebude hroziť spoločenské faux-pas a hľadanie šiat na svadbu vašich priateľov či príbuzných bude naopak zábava.

Než si ukážeme šaty, ktoré sú pre svadobných hostí správnou voľbou, spomeniem tie, ktoré by pravdepodobne mohli pôsobiť nemiestne. Naprosté tabu je samozrejme vziať si na svadbu šaty biele, dôvody asi netreba vysvetľovať. Nehodia sa ani príliš odvážne a vyzývavé šaty, nadmiera flitrov tiež nie je to pravé. Svadba je významná udalosť, ktorá vyžaduje istú dávku elegancie a vkusu. Stačí mať na pamäti toto, a určite vedľa nešliapnete!

Čipky aj kvety sú pre svadbu to pravé

To ale určite neznamená, že vaše šaty musia byť usadlé či nudné. Naopak! Na jarnú a letnú svadbu si môžete pokojne dovoliť koktejlky v pastelových farbách, hodí sa aj jemný kvetinový vzor, ​​obzvlášť pokiaľ ide o svadbu vonkajšiu. Zvoliť môžete aj dlhé šaty v antickom štýle, ktoré pôsobia elegantne a k teplému obdobiu sa hodia, nič nepokazíte ani klasickými malými čiernymi, či čiernobielou kombináciou.

Zo súčasných trendov sa pre udalosť svadby hodia tiež decentne krajkované šaty alebo kanýrek peplum, ktorý vytvorí ženský a elegantný dojem.

Odviažte sa s doplnkami

Aj k outfitu svadobného hosťa samozrejme patria doplnky. Určite sa nezaobídete bez listovej kabelky a kvalitných lodičiek či sandálok. Predovšetkým u topánok myslite nielen na dizajn, ale aj na pohodlie. Čo sa týka ďalších doplnkov, skvelou voľbou sú zaujímavé čelenky a na letnú svadbu sa hodia aj klobúky. Potom už stačí pridať nevyhnutné šperky, ako náušnice alebo výrazný prsteň a štýlový, elegantný outfit svadobného hosťa je na svete.

Zdroje: www.mango.com , www.hm.com , www.lindex.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.