Svadobné šaty jar / leto 2013

Svadobné šaty jar / leto 2013

23. mája 2013, svadobné šaty, trendy, tylová sukňa, korzetové svadobné šaty

Sponzorovanej odkazy:

Svadobná sezóna je tu! Každý rok očakávam s nadšením módne prehliadky svadobných šiat od slávnych svetových návrhárov. Jemné modelky v prekrásnych šatách stelesňujúce tajné túžby dievčat a žien, ukryté do jedného jediného dňa.

Mojimi favoritmi sú každoročne prehliadky značiek Oscar de la Renta a Carolina Herrera. Dych berúcich svadobných šiat som sa dočkala aj tento rok a rada sa s vami podelím o tento jedinečný pôžitok.

Nemyslite si, že patrím medzi šťastlivcov, ktorí môžu prehliadky navštíviť osobne. Avšak doba internetu nám dovoľuje zhliadnuť každú z nich aspoň z našich domovov. Svadobné šaty pre rok 2013 sa vyznačujú jednoduchosťou kombinovanou s výraznými prvkami a zaujímavými detailmi.

Do popredia sa postupne dostávajú aj svadobné šaty výrazných farieb (napríklad bordó). Medzi materiálmi víťazí tyl, satén a čipka. Nájdeme aj ich vydarené kombinácie na jednom modele šiat. Korzetové šaty s veľkou tylovou sukňou sa stávajú zdanlivo najpríťažlivejším modelom.

Obľube sa tešia aj volániky v rôznych podobách.

Obzvlášť veľkej pozornosti si užíva čipka, ktorá sa využíva ako na detaily šiat, tak ako jedinečný materiál na ich celkovú výrobu. Čipkované šaty sú sexy a mystické. Avšak ak čipke príliš nefandíte, môžete zvoliť len nepatrný čipkovaný detail.

Poďme nahliadnuť do dielne vyššie spomenutých návrhárov. Sofistikované kolekcie svadobných šiat vás zaiste oslovia či snáď aj inšpirujú. Predpokladám, že málokto si môže dopriať šaty od Oscara de la Rentu, ale v dnešnej dobe nie je problém nechať si ušiť svadobné šaty na zákazku.

Svadobné šaty Oscar de la Renta 2013

V kolekcii svadobných šiat tohto slávneho návrhára objavujeme nádych luxusu prelínajúci sa s klasickou nadčasovosťou. Neprehliadnuteľné sú dlhé závoje a využitie čipky. Aj keď prehliadka pre sezónu jar / leto 2013 obsahuje krásne princeznovské šaty, prednosť dostávajú úzke strihy a rovné línie. Jednoznačne zaujmú prvky pre svadobný dress code netypické – bundičky, nohavice aj krátke šaty.

Svadobné šaty Carolina Herrera 2013

Módna návrhárka Carolina Herrera odhalila kolekciu šiat, ktoré sa od seba často úplne líšili. Naozaj každý model je originálom. Prehliadka začína modelom širokých svadobných nohavíc so sakom. Niečo netradičné, ale veľmi sofistikovane spracované. Uchvátili ma šaty s vreckami a využitie farieb, ako je modrá či ružová na detailoch šiat. Kolekcia sa nesie v prírodnom looku, mladistvom a veľmi sviežom.

Zdroj: www.svadba-amoroso.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.