Bershka plavky 2013

Bershka plavky 2013

31. mája 2013, plavky Bershka, plavky leto 2013, trendy plavky

Sponzorovanej odkazy:

Leto je tu! Aj keď si s nami počasie stále pohráva, každý z nás sa už určite na chvíle strávené pri vode teší. Prišla vhodná chvíľa poobzerajte sa po nových plavkách. Temperamentná značka Bershka odhalila novú kolekciu Swimwear a je rozhodne z čoho vyberať. Poďme sa pozrieť na nové modely plaviek Bershka pre leto 2013.

Bershka Swimwear pre ženy

Medzi najobľúbenejšie modely dámskych plaviek stále patria odvážne bikiny, ktoré zahaľujú len to, čo je nevyhnutne potrebné. Predsa len sa chceme v lete pekne opáliť a na tieto účely sa plavky vcelku nehodia. Úplne jednoznačne na tomto poli slávy vyhrávajú vystužené plavky bez ramienok alebo s ramienkami, ktoré je možné odopnúť.

Držia dobre tvar a navyše vyzerajú zvodne. Typ nohavičiek si väčšinou môžeme vybrať podľa našich predstáv. V ponuke sú klasické bikiny s viazaním na šnúrky aj nohavice so širšou nohavičkou.

Osvedčili sa tiež plavky s viazaním na šnúrky, ktoré vedie od stredu podprsenky a je možné ho pri opaľovaní ľahko odstrániť. Variabilita modelov nabáda k zdanlivo jednoduchému výberu. Vždy však musíme zvážiť naše proporcie, ako je napríklad veľkosť poprsia a účel, pre ktorý chceme plavky využívať.

Teraz sa ale pokochajte trendy modelmi značky Bershka. Hoci sú akokoľvek praktické, väčšina z nás sa pri rozhodovaní tak či tak prikláňa najmä k dizajnovej stránke daného modelu.

Bershka Swimwear pre mužov

A čo páni? Aj pre nich Bershka nachystala novú kolekciu plaviek. Avšak klasické slipové plavky tu nehľadajte. Bershka dáva prednosť pánskym plavkám v strihu šortiek do polovice stehien. V novej kolekcii ma zaujali predovšetkým moderné neónové plavky a kratšie pánske plavky s farebne odlišnými pruhmi.

Keďže sa army štýl stále drží v našom povedomí, všimnime si tiež pánskych plaviek v tomto svojbytnom štýle.

Vybrali ste si svoj model? Ak nie, vydajte sa presvedčiť do predajní Bershka o čare vydarenej letnej kolekcie plaviek Bershka Swimwear.

www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.