Trendy sukne pre jar 2013

Trendy sukne pre jar 2013

7. mája 2013, sukne jar 2013, dámske sukne, krátke sukne, dlhé sukne, letné sukne, jarné sukne, jar 2013, sukne, peplum, maxi, maxi sukne, vysoký pás

Sponzorovanej odkazy:

Je načase schovať nohavice pre chladnejšie dni na dno skrine a vytiahnuť sukne a prevetrať nohy. Tohtoročné sukne môžete nosiť k teniskám, balerínkam i sandálom. Aké trendy sukne zvoliť pre jar 2013? Každá sme iná, ale všetky sme ženy. A naše nohy si sukne zaslúžia! Máme pre vás tipy, ako nosiť sukne, či už máte nohy chudšie alebo silnejšie. Naše rady určite oceníte a dúfame, že vás inšpirujeme. Tak milá jar, sukne prichádzajú!

MAXI SUKNE

Maxi sukne sú horúcim trendom nasledujúcich sezón. Pristanú každej postave. Aj tento druh sukní prešiel istými vylepšovákmi – rozparok u jednej nohy (alebo u oboch), šnurovanie na bokoch, zvýšený pás, priesvitný materiál, a tak podobne. Návrhári si skrátka hrajú a snažia sa ich urobiť nevšedné a ešte lepšie. Horúcimi farebnými favoritmi sú sivá a čierna. Tenké prúžky a kvetovaná potlač sú momentálne tiež veľmi trendy. Úžasne vyzerajú tieto sukne s crop topmi! Predĺžia vám nohy.

Rozviate sukne s vysokým pásom

Sukňa nad kolená, so zvýšeným pásom, rozviata, perfektne zakryje boky. Zamilujete si ju v prípade, že rada nosíte minisukne. Táto sukňa totiž odkrýva viac než skrýva. Dominujú svetlé farebné odtiene ako je mentolová (top farba jari a leta 2013), marhuľová alebo žltá. Ak máte odvahu, choďte do metalických odtieňov alebo army potlače. Aj tu platí, že vyzerajú skvele s crop topmi, ale ak si na ne netrúfate, noste ich s obyčajným bavlneným tričkom alebo tielkom. Blúzka zapnutá ku krku pôsobí konzervatívnejšie, ale je veľmi trendy.

Peplum

Obtiahnutá puzdrová sukňa s volánikom v páse. Tak dokonalá. Ak ste si ju ešte nekúpili, určite by ste ju mali zaradiť na svoj zoznam must have. Oblečiete ju nespočetnekrát. Ale pozor – k tejto sukni noste len obtiahnutý vršok! Čokoľvek rozviatého by odpútavalo pozornosť od vášho pásu a volánikov na sukni. Zakryje boky, bruško alebo silnejšie stehná. Pastelové odtiene sú to pravé. Nebojte sa kvetovaných potlačí, sú rozverným symbolom jari.

Zdroj: Thinkstock, www.nastygal.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.