Biela je farbou tohtoročnej jari a leta!

Biela je farbou tohtoročnej jari a leta!

13. mája 2013, monochronný look, farby jari, biele oblečenie, biela, trendy farby, dámske oblečenie, trendy, jar 2013, leto 2013, čiernobiela

Sponzorovanej odkazy:

Na prvý pohľad sa môže zdať, že tohtoročnej jari a letu dominujú veselé a pestré farby, ktoré zaujmú našu pozornosť v obchodoch prakticky ihneď, ale opak je pravdou. Návrhári dali tento rok prednosť jednoduchosti a čistote, a farbou jari a leta 2013 je tak biela. Doslova záplavy tohto symbolu nevinnosti môžete vidieť v kolekciách zvučných značiek ako Stella McCartney, Prada, Balenciaga či Valentino, ktoré sú skvelým zdrojom inšpirácie k noseniu bielej!

Čipka alebo bavlna?

Biela farba má mnoho tvárí a pristane veľkému množstvu materiálov. Pre tohtoročnú jar a leto je určite dôležité vyzdvihnúť romantickú krajku a tiež napríklad háčkované svetríky a topy, ktoré sú jedným z trendov. Rovnako tak ale môžete obliecť klasickú bavlnu či jemný a chladivý satén.

Monochronný look

Chvíle, kedy zladiť všetky kúsky, ktoré máte na sebe, do jednej farby, čo bolo považované za nudné, sú preč. V kurze je tento rok monochronný look a obliecť sa tak v jednej farbe od hlavy až k päte je teda žiaduce! Biela, ktorá pôsobí jemne, žensky aj klasicky zároveň, sa pre tento look naozaj skvele hodí. Pokiaľ vás láka tento vzhľad skúsiť, voľte radšej naozaj jednoduché kúsky, čo platí aj pre doplnky a šperky.

Univerzálna biela

Biela farba má aj tú výhodu, že sa hodí snáď úplne ku všetkým ostatným odtieňom a skvele doplní aj najrôznejšie potlače a vzory. Biela košeľa, tričko či top sú základom šatníka, a ak napríklad neviete, s čím skombinovať sukňu v aztéckom vzore alebo kvetované rifle , budú práve tieto kúsky správnou voľbou. Ak je reč o kombinovaní bielej s ostatnými farbami, je potrebné spomenúť ešte jeden dôležitý a výrazný trend súčasnosti, a to nestarnúcu kombináciu bielej a čiernej. Tento rok je táto dvojica opäť hitom a túto klasiku využijete pre mnoho príležitostí.

Biela je krásna, letná farba, ktorá pristane snáď všetkým typom žien. Či už ste teda blondínka, tmavovláska alebo ryšavka, skúste bielu tento rok obliecť!

Zdroj: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.