Trendy šaty na jar 2013 od Reserved, Orsay, Zara a Bershka

Trendy šaty na jar 2013 od Reserved, Orsay, Zara a Bershka

11. mája 2013, aztécky vzor, Zara, kvetované šaty, peplum, čipka, maxi šaty, šaty, dámske šaty, jarné šaty, trendy, trendy 2013, jar 2013, Reserved, Orsay, Bershka

Sponzorovanej odkazy:

Prehliadka trendov od značky Reserved

Nie je snáď žiadny trend, ktorý by značka Reservedšiatjarnej kolekcie 2013 opomenula. V záplave pastelových farieb si svoje miesto našla čierna i biela, nechýbajú tu trendy šaty s gombíkmi, šaty s high-low sukňami, čipka, prestrihy, najrôznejšie vzory vrátane zvieracích a abstraktných, už spomínaný kanýrek peplum a stále to nie je všetko. Z kolekcie Reserved si vyberiete šaty na každú príležitosť, ktorá vás na jar a v lete môže stretnúť – do práce, na pláž, na festival a napríklad aj na svadbu!

Romantická Orsay

Značka Orsay naladila svoju jarnú kolekciu 2013 na romantickú vlnu. Šaty sú sfarbené často do ružovej, bielej a svetlo modrej farby, alebo na nich nájdeme nežnú kvetinovú potlač či hravé bodky. Dievčenským dojmom potom pôsobí riasenie, mašličky a kanýrky.

Tradične netradičná Zara

Ak hľadáte šaty, ktoré budú jedinečné a originálne, navštívte obchod značky Zara. Šaty z ich najnovšej kolekcie sa nesú v Boho a trochu hippie štýle a zároveň v sebe majú nádych retra. Zara poteší všetkých milovníkov maxi šiat, do svojej kolekcie ich zaradila veľa. Okrem nich kolekcia ponúka aj dlhšie tuniky, ktoré sa budú skvele hodiť napríklad k vode.

Bershka – elegantná i hravá

Na šaty v romantickom a dievčenskom štýle vsádza aj značka Bershka. Jemnosť je tu však okorenená veľkým množstvom aztéckych vzorov, ktoré sú už nejakú dobu veľkým trendom. Šaty Bershka očaria eleganciou, ktorú im dodáva jednoduchý strih či peplum, ale aj voľnosťou, ako je tomu napríklad u šiat posiatymi potlačami.

Zdroj: www.reserved.com , www.orsay.com , www.zara.com , www.bershka.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.