Kolekcia Beyoncé pre H & M už v predaji!

Kolekcia Beyoncé pre H & M už v predaji!

8. mája 2013, Beyoncé, Beyoncé for H & M, Beyoncé pre H & M, Beyoncé kolekcia pre H & M, H & M kolekcia leto 2013, plavky H & M

Sponzorovanej odkazy:

Oddnes je v obchodoch k dostaniu kolekcia „Beyoncé as Mrs Carter in H & M“, na ktorú sme tak netrpezlivo čakali.

Kolekcia, ktorá je plná sexy plaviek, šiat, ľahkých a priehľadných košieľ a slušivých šortiek vznikla v spolupráci s Beyoncé a je tiež ovplyvnená jej osobitým a sexy štýlom. Ná stránkach Luxurymagu, sme už mohli vidieť reklamnú kampaň tejto kolekcie a pred týždňom bola zverejnená aj televízna reklama, ktorá pôsobí skôr ako videoklip a Beyoncé v nej spieva svoju pieseň Standing on the Sun. Kolekcia už tak vyzerala veľmi sľubne, ale tento televízny spot bol naozaj tým najväčším lákadlom. Sexy Beyoncé tancujúca v spoločnosti svojich krásnych tanečníc na nádherných Bahamách je naozaj veľmi pekná „podívaná“.

Kolekciu som bola dnes ráno sama omrknúť a musím priznať, že je naozaj vydarená. Látky sú ľahučké a príjemné, a to zvlášť u košeľových topov a dlhých šiat. Plavky sú z materiálov, na ktoré sme v H & M zvyknutí a ceny podprseniek začínajú už na 5 eurách. Veľmi pekne vyzerajú klasické trojuholníkové bikiny so strapcami v čiernej a neónovo oranžovej farbe, ktoré dodávajú plavkám exotický nádych. Kolekcia sama o sebe je plná exotiky, creole vzorov, potlačí a zdobenia, čo je práve vplyv Beyoncé na túto kolekciu, ktorá je veľmi pyšná na svoje kreolské korene.

Osobne by som vyzdvihla čierne šaty s korálkovým zdobením, úzke bielo- modré šaty a ružové sandálky s kvetinami, ktoré sú naozaj vydarené a mäkkučké. Pekné sú aj fialové a biele plavky s háčkovaným detailom a biela blúza a šortky z reklamnej kampane.

Nutné povedať, že kolekcia má klasické „háemkovské“ ceny – okrem plaviek s vrškami za 4,99 eur, sú ostatné za 9,99 eur, blúzky 11,90 eur a dlhé šaty za 19,90 eur.

Časť kolekcie nesie názov Water H & M Collection a 20% z predaja tejto kolekcie prispieva organizácii WaterAid, ktorá sa stará o čistejšiu a dostupnejšiu vodu tam, kde je potreba, najmä v Afrike.

Avšak choďte sa presvedčiť sami, či kolekcia Beyoncé pre H & M stojí za to. Osobne si myslím, že je kolekcia vydarená a stojí za to si z nej niečo kúpiť, zvlášť potom tie exotickejšie a osobitejšie kúsky, ktoré tak trochu vybočujú z tradičného konceptu H & M.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.