Topánky Humanic jar 2013

Topánky Humanic jar 2013

28. apríla 2013, topánky Humanic, Humanic jar 2013, dámske topánky Humanic, pánske topánky Humanic

Sponzorovanej odkazy:

Značka Humanic si získala počas rokov svojho pôsobenia v módnom svete radu verných priaznivcov. Príjemný kompromis medzi kvalitou, cenou a dizajnom ju stavia na popredné priečky medzi výrobcami obuvi a doplnkov. Čím nás táto značka očarí v nadchádzajúcej sezóne?

Glam rock pre dámy

Punkové a rockové prvky sa zatiaľ statočne držia na rebríčku popularity a snáď v ňom dokonca aj stúpajú. „Okované“ lodičky by boli ešte nedávno odsúdené k zániku, ale čas trpiaci hladom po stále nových (a viac provokatívnych) trendoch im dáva nemalý priestor. Kolekcia Glam rock značky Humanic spája nežné prvky s prvkami drsnými – rockovými. Ponúka nielen topánky na podpätku, ale aj kabelky s cvočkami, opasky či rukavice.

Farby prestúpia leto

Kým dámskej kolekcii Neon Brigit vládne ružová farba, páni sa môžu tešiť na výrazné odtiene modrej a žltej.

Ružové topánky ľahko doplníme športovou kabelkou v rovnakom odtieni. Báť sa nemusíme ani experimentov, pretože je stále viac žiadané kombinovať niečo, čo sa zdanlivo kombinovať nedá. Dôraz sa kladie predovšetkým na celkové vyznenie outfitu, ktorý môže byť celkom jednoduchý s dominanciou iba doplnkov.

Pánska kolekcia High lights naozaj nenechá nikoho pokojným. Topánky sú riešené prakticky, pohodlne, ale na mnohých môžu pôsobiť až provokatívne. To je však túto sezónu nanajvýš dôležité – upútať pozornosť, byť nevšedným a trochu aj provokovať.

Každý sme osobnosť a každý máme svoj štýl. Netreba sa báť ho prezentovať. Nová kolekcia Humanic ponúka mnoho modelov veľmi výraznej obuvi, rovnako tak aj obuvi decentnej. Jej stelesnením je pánska rada Timeless style, kde nechýbajú ani elegantné členkové topánky.

Pre dámy vyberám nežné topánky na podpätku, ktoré sú k dostaniu v odtieňoch pastelových farieb a nesú v sebe prvky vintage štýlu.

Tenisky, pohodlné flat shoes, sneakers či lodičky. Humanic predstavuje smelú kolekciu jar / leto 2013 a je rozhodne z čoho vyberať.

Zdroj: www.shoemania.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.