H & M jarná kolekcia pre mužov 2013 je plná trendov

H & M jarná kolekcia pre mužov 2013 je plná trendov

27. apríla 2013, biela farba, espadrillas, trendy, denim, voľné nohavice, tropické vzory, H & M, pánske oblečenie, jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

H & M podľa môjho názoru netreba predstavovať. Značka, ktorá je u nás veľmi obľúbená a jej obchody nájdeme vo všetkých väčších mestách, nepotrebuje podrobnejší popis. Je dôležité poznamenať, že je na túto jar pripravená s pánskou kolekciou plnou jarných trendov. Páni, ak sa rozhodnete ošatiť túto jar v obchodoch H & M, budete maximálne „IN“.

Farba tejto jari a leta – BIELA

Každá sezóna má svoju farbu, ktorá je top a tento rok to bude práve biela. Farba, ktorá sa pre teplé jarné a letné obdobie skvele hodí, pretože dokonale vynikne. Ak holdujete opaľovaniu a dovolenkám pri mori, tak vám biela farba neskutočne pristane. Na opálenom tele sa zmení v niečo neuveriteľného. Je relatívne jedno, čo biele si pre túto jar zvolíte, či to budú košele, tričká, nohavice alebo kraťasy.

Denim

Už je to relatívne dlhá doba, odkedy je denim stále v kurze. Avšak je to pre všetkých, ktorí si nejaký ten rifľový obleček zaobstarali, dobrá správa. Pre tých, ktorí tak ešte nestačili urobiť a žiadny džínsový kúsok si nekúpili, môžu skočiť do obchodu H & M, kde nájdu nielen skvelo padnúce džínsy, ale aj šortky a košele. Prepínacie košele sú ďalším trendom, ktorý si v teplých mesiacoch užijete.

Voľné nohavice

Ďalším trendom, ktorý H & M predstavuje, sú voľné nohavice. Budú in ako v dámskej móde, tak aj v tej pánskej. Voľné nohavice sú pre túto jar ako stvorené. Sú veľmi pohodlné, svieže a vyzerajú dobre. Všetci, čo máte radi ležérny štýl, kúpte si voľné nohavice štýl a lá jar 2013.

Espadrillas

To, že do svojej jarnej kolekcie zaradila H & M espadrillas, dokazuje, že myslia naozaj na všetko. Ak niekto nevie, tak espadrillas sú topánky námorníckeho štýlu. Veľmi pohodlné a ležérne. Ich podrážka je vylepšená slamou. Minulý rok to boli semišové desert boots, tento rok to sú látkovo-slamené espadrillas.

Tropické vzory

Prípravou na leto budú tropické vzory. Motívy pláží, paliem a divoké farby. Nosenie oblečkov s tropickými vzormi túto jar naznačuje, že už sa nemôžete dočkať leta – doby prázdnin a dovoleniek. Kto by si nedal povedať?

Zdroje: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.