Minimalizmus a kvety v aprílovom lookbooku Zara

Minimalizmus a kvety v aprílovom lookbooku Zara

26. apríla 2013, Zara jar 2013, Zara, lookbook, apríl, jar 2013. oblečenie, dámske oblečenie, trendy, trendy oblečenie, jednoduché oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Španielska značka Zara predstavuje módu, ktorá je perfektným spojením štýlu, kvality a ktorá zároveň nezruinuje naše peňaženky. V jej kolekciách môžeme vždy nájsť ukážky najnovších trendov, ale rovnako tak Zara nezabúda na basic kúsky a klasiku. Všetko potvrdzuje aj lookbook Zary pre tohtoročný apríl, ktorý je naplnený úžasnými a vkusnými kúskami.

Dámsky aprílový lookbook Zary je kombináciou divokých potlačí a minimalizmu. Z hlavných trendov sezóny sa tu objavuje predovšetkým biela farba, ktorá je tohtoročným veľkým hitom. Na jar a v lete sa totiž do bielej môžete obliecť od hlavy až k päte! Chýbať nemôžu ani pastelové tóny, ktoré sú samozrejme tiež znakom novej sezóny, a to predovšetkým svetlo modrá. Mnoho ďalších farieb v tomto lookbooku nenájdeme, výnimkou je snáď len červený overal, čo ale oblečeniu na zaujímavosti rozhodne neuberá. Naopak dokazuje, ako môže jednoduchosť vyzerať nevšedne.

Dôležitú úlohu hrá v aprílovom lookbooku Zary kvetinová potlač. Na niektorých kúskoch ju môžeme vidieť v jemnej podobe v kombinácii s motýlikmi a vtáčikmi, inokedy s orientálnym nádychom a ukáže nám aj svoju divokú tvár. Najčastejšie môžeme kvetinovú potlač vidieť v kombinácii s jednoduchými, väčšinou bielymi kúskami.

Z ďalších vzorov sa tu už objavujú aj prúžky, a to v bielo-oranžovej kombinácii na šortkách.

Hitom tohtoročnej sezóny je aj klasika v podobe čiernobielej kombinácie. Aj tento trend je v aprílovom lookbooku Zary reprezentovaný. Čierne nohavice, biely top a biele sako s čiernym lemom vyzerajú skvelo skombinované!

Pre odvážne ženy, ktoré sa neboja ukázať bruško, je tu crop top. Zara tiež zaspomínala na minuloročný veľký trend color-blocking a predstavila šaty v bielo-čierno-zlatožltej kombinácii.

Aprílový dámsky lookbook značky Zara ponúka široké spektrum veľmi nápaditých kúskov. Na svoje si prídu milovníčky minimalizmu, aj zástankyne výrazných vzorov. Oba tieto štýly sú tento rok horúcim trendom, nezabudnite teda butik Zara navštíviť, svoj ​​obľúbený kúsok si tu nájde snáď každá!

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.