Farebné kriváky sú to pravé na jar 2013!

Farebné kriváky sú to pravé na jar 2013!

19. apríla 2013, kriváky z opranej kože, bundy jar 2013, dámske bundy jarné, krivák, KRIVÁKY, bundičky, jarné bundičky, semišové KRIVÁKY, farebné bundy, jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Počasie sa konečne trochu umúdrilo a začína odpovedať jari, takže už je na čase zimné kabáty definitívne odložiť hlboko do skrine a blysnúť sa kabátikmi a jarnými bundičkami. O tom, že tento rok frčia farby, sa už asi netreba príliš zmieňovať. Dnes vynecháme elegantné kabátiky a sačká a urobíme si výlet do trochu rockovejšieho či motorkárskeho štýlu. Tento rok totiž na módnom poli triumfujú farebné KRIVÁKY z opranej kože alebo semišu, teda bundy s asymetrickým zipsom. Poďme sa pozrieť na najviac trendy farby a tiež na to, ako KRIVÁKY vôbec nosiť.

Neóny aj pastely

Kriváky bývajú často zdobené nielen zipsami, ale aj cvočkami a ďalšími prvkami, ktoré pripomínajú rockový štýl. Ak zvolíte krivák vo výrazných neónových odtieňoch, ešte viac tento štýl zvýrazníte. Skvele tak môže vyzerať neónovo žltá, elektricky modrá aj krikľavo ružová. Ak však chcete vniesť do tohto štýlu trochu ženskosti a jemnosti, kúpte si krivák v nežných pastelových odtieňoch, ako je mint, lila alebo svetlulinko žltá. Rockové prvky tieto tóny zjemnia a umiernia.

Ako KRIVÁKY nosiť? Ležérne aj elegantne!

Na prvý pohľad sa môže zdať, že k farebným křivákom jednoducho najlepšie sadnú klasické džínsy a tričko. Touto kombináciou síce nič nepokazíte, ale možností, ako ich nosiť, je oveľa viac. Nemusíte sa báť KRIVÁKY skombinovať aj so sukňou a dokonca šatami. Svetlo ružový krivák môžete napríklad prehodiť cez biele šaty, elektricky modrú bundičku zase spojiť s výraznou žltou sukňou a podobne. Tento rok je tiež trendy monochronný look, takže môžete s farbou kriváku zladiť celý zvyšok outfitu. Čo sa týka doplnkov, skvele túto bundičku oživia lodičky.

Kam pre krivák zájsť?

Semišový krivák alebo ten z opranej kože nebude problém tento rok na jar zohnať. Sú trendy a štýlové, a tak ich ponúka mnoho obľúbených obchodov. Nesklame vás Mango, Bershka, Pull and Bear a zájsť môžete napríklad aj do obchodov značky Stradivarius.

Zdroje: www.asos.com , www.bershka.com , www.pullandbear.comwww.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.