Vycibrená dámska kolekcia Reserved jar 2013

Vycibrená dámska kolekcia Reserved jar 2013

14. apríla 2013, Reserved, jar 2013, rifľovina, džínsovina, čierno-biela, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Poľská značka Reserved, ktorá hoci nie je na módnom trhu dlho, má už svojich skalných priaznivcov. Pánsku kolekciu na túto jar sme vám už predstavili v článku „Ako vidí jar 2013 značka Reserved / Pánska kolekcia“, a teraz je na čase predstaviť tú žiadanejšiu – dámsku jarnú kolekciu. Značka Reserved pripravila pre všetky dámy dokonalý lookbook, ktorý je plný módnych trendov a zaujímavých nápadov. Nevšedná kombinácia oblečenia a módnych doplnkov či unikátna čierno-biela farba. Na toto všetko sa môžete tešiť.

Black & White

Tohtoročnú teplú sezónu vládne čierno-biela farba svetu. Ak nebudete mať na jar pripravený aspoň nejaký ten čierno-biely outfit, budete úplne mimo misu. Reserved pojala spojenie týchto dvoch farieb skôr elegantne, čo jej nemôžeme zazlievať, pretože aj čierna aj biela sa radia medzi kontroverzné farby a hodia sa pre každú spoločenskú akciu . Aj keď je oblečenie v tejto sekcii elegantné, môžete si ho vziať na prechádzku do mesta alebo kamkoľvek inam. V tejto „podkolekcií“ nie je veľa oblečenia a módnych doplnkov z bavlny, ale skôr z umelých materiálov, ktoré nie sú moc vhodné do teplejšieho počasia. Ako to zatiaľ vyzerá, tak sa vyšších teplôt u nás na Slovensku zrejme nedočkáme.

Luxe Sport

Lookbook plný luxusného športu, ako by sa dalo toto spojenie preložiť, je naozaj neobvyklý. Práve tu bude reč o nevšedných kombináciách. Čierne elegantné šaty s botaskami či dlhá čierna sukňa s oranžovou vetrovkou tu nie sú žiadnou nezvyčajnou záležitosťou. Na prvý pohľad sa spojenie môže zdať nepredstaviteľné, ale po bližšom preskúmaní zistíte, že ide o zaujímavé módne poňatie dvoch štýlov.

Boudoir grunge

V poslednom rade je to Boudoir grunge, ktorý obsahuje ďalší módny hit tohtoročnej jari, ktorým bude rifľovina. Džínsové sukne a bundičky. Nebudú to ale len ony, tiež sa tešte na jemnú čipku, vojenskú khaki farbu a trendy svetríky. Rovnako ako Luxe Sport, tak aj tento lookbook sa vyznačuje nevšednými kombináciami. Toto nezvyčajné spojenie má veľkú výhodu, že nebudeme musieť riešiť, či sa k niečomu niečo hodí alebo nie. O starosť menej.

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a značky a značkové oblečenie.