Novinka týždňa: Novou tvárou letnej kolekcie H&M je Beyoncé!

Novinka týždňa: Novou tvárou letnej kolekcie H&M je Beyoncé!

7. apríla 2013, Beyoncé, H & M, Beyoncé pre H & M, Beyoncé for H & M, H & M kolekcia leto 2013, Beyoncé - Standing on the Sun

Sponzorovanej odkazy:

Svetu bola oznámená úžasná novinka, ktorú by asi nikto nečakal. Novou tvárou pre letnú kampaň švédskeho kolosu H & M je nikto iný ako number one diva Beyoncé. H & M zatiaľ nechalo do sveta preniknúť len ​​jednu kampaňovú fotku, ale už podľa nej môžeme súdiť, že to bude niečo veľké. Zvlášť ak je táto kolekcia inšpirovaná osobným štýlom tejto mega speváčky a sama sa tak na návrhu jednotlivých kúskov podieľala.

Na prvej kampaňovej fotke je Beyoncé zachytená, ako leží na plážovom lehátku v sexi šortkách a košeľovom tope s rozopnutými gombíkmi a s tropickou kvetinou vo vlasoch. Táto aj ostatné fotky tejto letnej kampane H & M boli nafotené na Bahamách fotografmi Inez van Lamsweerde a Vinoodhem Matadinem. Kolekcia zahŕňa samozrejme aj plavky, a tak sa môžeme tešiť na sexi Beyoncé v plavkách na krásnych plážach tohto súostrovia. Kampaň nesie názov „Beyoncé as Mrs Carter in H & M“, čím naráža a robí tak aj reklamu svetovému turné Beyoncé, ktoré začne už za pár dní. Neváhajte a zavítajte do Bratislavy, kde bude táto americká diva vystupovať už 19. apríla!

Sama Beyoncé k tejto kolaborácii s H & M hovorí: „Vždy sa mi páčil zámer H & M vytvárať pekné a dostupné oblečenie a naozaj som nadšená z konceptu, na ktorom sme spolupracovali čiže objavovanie rôznych emócií ženy za pomoci štyroch živlov – ohňa, vody, zeme a vetra. Bolo to naozaj krásne robiť fotografie na tropickom ostrove a pripadalo mi to skôr ako natáčanie hudobného videa ako reklamy. “

Ako som už spomenula, kolekcia Beyoncé pre H & M zahŕňa tiež plavky a plážové doplnky, vrátane bikín z Water H & M Collection a časť z predaja tejto kolekcie prispieva na organizáciu WaterAid, ktorá sa stará o čistejšu a dostupnejšiu vodu tam, kde je jej potreba, najmä v Afrike .

Okrem tlačených fotografií a billboardov bude kampaň sprevádzaná aj televíznou reklamou s novou piesňou Beyoncé – Standing on the Sun.

Nová kampaň, nová kolekcia a nová pieseň od Beyoncé! Naozaj sa máme na čo tešiť.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.