Do jarnej sezóny vo farebných teniskách - dámske tenisky jar 2013

Do jarnej sezóny vo farebných teniskách - dámske tenisky jar 2013

4. apríla 2013, dámske tenisky, športové tenisky Nike, plimsol, sneaker

Sponzorovanej odkazy:

Dnes som sa pri odchode z domu uspokojivo pozrela na červené mašle na plátených teniskách a s nádejnou ignoráciou predpovede počasia som vykročila do chladného rána. Džínsy, krátka kožená bundička a vysnívané handmade topánky s Audrey Hepburn. Dobrá nálada mi však nevydržala dlho a chuť na jarné tenisky bola preč. My dievčatá sa ale nedáme tak ľahko odradiť… poďme sa pokochať ponukou tenisiek na jar 2013.

Látkové tenisky – ako sú napríklad plimsol, asi zatiaľ v botníkoch nejaký čas vydržia, ale rozhodne sa ich nevzdávajte. Ich jednoduché prevedenie doplní vhodne takmer ktorýkoľvek outfit. Či už sa rozhodnete pre jarné nohavice alebo šortky, plimsol poslúži dokonale.

Športové dámske tenisky Nike

Značka Nike si pre jarné sezóny prichystala niekoľko špeciálnych ponúk. Tenisky sú ako vždy vytvárané s ohľadom na pohodlie a dizajnovú stránku. Značka rešpektuje módne trendy typov obuvi i trendy vzorov a farieb.

Medzi absolútny hit patria tenisky vyrobené podľa technológie Nike air. Na nohách ich takmer necítite, zaisťujú maximálny komfort a sú svojím dizajnom neprehliadnuteľné.

Za povšimnutie stoja aj tenisky Nike Dunk sky high, ktoré majú trendy vyvýšenú pätu a teniska je v podstate na platforme. Využitie zvieracích motívov nie je ničím prekvapivým, ale baví ma pohrávanie dizajnérov značky s inými vzormi a farbami.

Jedným z najobľúbenejších modelov je Nike blaze – členkové tenisky v nekonečnom množstve prevedení. Vyberám neprehliadnuteľné ružové a červené s povrchovou úpravou – prešívaným tkaničkovým vzorom.

V limitovanom počte sa dájú zakúpiť aj must-have posledných sezón – Sneaker.

Keď už som spomenula vzory, nemôžem vám utajiť zaujímavé dámske tenisky Reebook. Ich charakter je naozaj rýdzo športový a vzory nesú tvrdšie rysy. Takéto tenisky by som zvolila k čisto športovému outfitu, kdežto ružové krásky perfektne rozjasnia klasický outfit – biele tričko a džínsy.

Zdroj: www.ikonikstore.cz , www.queens.cz , www.facebook.com/ … handwithlove

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.