Objavte svoju lásku pre etno, v kolekcii Stradivarius jar 2013

Objavte svoju lásku pre etno, v kolekcii Stradivarius jar 2013

1. apríla 2013, aztécke motívy, jar 2013, Stradivarius, rifľovina, džínsovina, trendy, módne doplnky, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Značka, ktorá má vo svojom znaku husľový kľúč ako symbol pre rytmus a dynamiku, tak to je Stradivarius. Rovnako ako už aj iné značky, tak aj ona má pre všetky svoje „milovníčky“ pripravenú jarnú kolekciu pre tento rok. A je skutočne na čo sa tešiť. Ak budete chcieť byť tento rok na jar in, tak stačí zájsť iba do obchodu Stradivarius a tam sa oblečiete, obujete a v poslednej rade dodáte svojmu outfitu šťavu módnymi doplnkami.

Rifľovina

Snáď tou najmódnejšou látkou bude na jar rifľovina. Z tejto látky nájdete u značky Stradivarius nohavice, šortky, šaty aj bundy. Veľmi vkusné budú aj riflové overaly, a to ako kraťasové, tak aj nohavicové. Mali by ste vedieť, že sa jedná o látku, ktorá sa dá dokonale kombinovať so šperkami, ostatnými látkami aj módnymi doplnkami. Volila by som skôr niečo jednoduchšie, pretože džínsovina je sama o sebe dosť výrazná.

Aztécke motívy

Ďalším módnym hitom tohtoročnej sezóny sú aztéckej motívy. Sú všade! Na legínach, tričkách, šatách, topánkach, taškách, a tak ďalej. Tieto motívy sú dosť exotické a vo väčšine prípadov farebné. Oblečenie, ktoré je doplnené o tieto vzory zaujme nielen vás, ale aj ľudí vo vašom okolí. Padne dokonale každej žene.

Limitovaná edícia

Stradivarius si pre vás prichystalo aj limitovanú edíciu, v ktorej nájdete topánky spolu s kabelkami či taškami, aké k sebe zámerne padnú. Vyskytujú sa tu módne prúžky alebo kombinácia čiernej a bielej farby. V tejto edícii sú topánky aj tašky doplnené o flitre a trblietavé kamienky, ktoré všetkému dodávajú ten pravý „stradivariovský“ rytmus.

Módne doplnky a šperky

Stradivarius sa môže pýšiť skvelou kolekciou módnych doplnkov ako sú šatky, slnečné okuliare, opasky, tašky, peňaženky… Ale tiež je tu kolekcia šperkov, ktorá je pre toto leto extra výrazná. Bláznivá, pestrofarebná a nápadná. Prevažujú tu skôr náhrdelníky a korále. Stavím sa, že si šperky Stradivarius ihneď zamilujete.

Zdroje: www.stradivarius.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, šperky a hodinky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.