Privítajte jar s novou H&M Conscious kolekciou!

Privítajte jar s novou H&M Conscious kolekciou!

5. apríla 2013, kolekcia, Vanessa Paradis, H & M, Conscious, jar 2013, dámska kolekcia, pánska kolekcia, detská kolekcia, prírodná kolekcia, ekologická kolekcia, ekologické oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Ekológia patrí medzi hlavné témy dnešnej doby a jej dôležitosť nie je zanedbávaná ani v módnom svete. Švédsky reťazec H&M sa radí medzi tie značky, ktorým tento problém nie je ľahostajný, a aj tento rok tak prišlo H & MConscious kolekciou, ktorá je pod heslom „viac udržateľnej módy“ nielen štýlová, ale aj ekologická. Má tak za cieľ tiež ukázať, že aj veľmi trendové kúsky môžu byť vyrobené z materiálov šetrných k prírode.

Ako nová tvár kampane pre ekologické oblečenie z kolekcie H&M Conscious bola vybraná herečka, speváčka a modelka Vanessa Paradis. Podľa svojich slov je rada súčasťou tohto projektu a sama sa snaží nakupovať ekologicky. Vintage oblečenie vraj tvorí veľkú časť jej šatníka.

Samotná kolekcia sa nesie na vlne typických jarných farieb, ktoré vídame v prírode. Nechýba tu žltá, khaki, oranžová, biela a tmavo zelená. Aj z potlačí zdobiacich oblečenie je cítiť dôraz na prírodu – jedná sa predovšetkým o kvetinové a tropické vzory, ktoré sú divoké, nápadné a samozrejme trendy. Tešiť sa tak môžete na veľké a okázalé kvety, opice, tukany a ďalšie nádherné zvieratá. Inak však návrhári vsádzali skôr na jednoduchosť a zdôraznenie ženskosti. Často tak Conscious kolekcia ponúka oblečenie zdobené riasením, volánmi či rôznofarebnými kamienkami. Okrem šiat, blúziek, topov, košieľ, nohavíc, šortiek a bundičiek v Conscious kolekcii H&M objavíme aj zopár doplnkov. Osloviť vás tak môžu napríklad sandálky s metalickými odleskami, náhrdelník z priehľadných plastových kameňov alebo šatka s motívmi pralesa.

H&M však nemyslelo len na ženy a do Conscious kolekcie pre jar 2013 zahrnulo aj kúsky pre mužov aj deti. Na pánov tu čakajú blejzre, šortky aj nohavice z ekologických materiálov a na deti zase hravé kúsky posiate bodkami, motýlikmi, kvetinkami alebo napríklad s motívom pirátskej lode.

Kúsky z jarnej kolekcie Conscious značky H&M sú pre jar stvorené a toto nádherné pestré oblečenie dokonale rozžiari váš šatník. Vďaka materiálom ako organická bavlna či tencel navyše aspoň trochu uľavíte prírode. Poďme urobiť módu viac udržateľnou!

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.