Vkusná pánska móda! - Kolekcia jar /leto 2013 Zara Man

Vkusná pánska móda! - Kolekcia jar /leto 2013 Zara Man

3. apríla 2013, rifľovina, jar / ETO 2013, Zara, Zara Man, pánske oblečenie, pánsky oblek, spoločenské oblečenie, elegantné oblečenie, pánske doplnky, pánske šatky, pánske tašky

Sponzorovanej odkazy:

Značka Zara sa špecializuje na dámsku, detskú aj pánsku módu. V niektorých obchodných centrách nájdete dokonca aj samostatné obchody týchto troch kolekcií. Podľa môjho názoru je to zrejme preto, že sú kolekcie Zara tak veľkolepé, alebo je to možno preto, aby sa dámske a pánske kolekcie medzi sebou neplietli. Pretože priznajme si, že sa občas nad niektorými produktmi v obchodoch zamýšľame, či patria do dámskej či do pánskej kolekcie. U Zary sa to stáva veľmi často. Pánska kolekcia môže byť v niektorých ohľadoch pre niekoho zoženštelá. Keďže ružová farba či obrázky kvietkov a zvieracích vzorov sú u Zary na dennom poriadku.

Tričká a tielka

S jarnou a letnou kolekciou prichádza extra kolekcia tričiek, ktorá sa v teplých mesiacoch nosí najčastejšie. Zara si naozaj vyhrala. Určite tu uvidíte typickú „zarovskú“ eleganciu, ale aj chlapčenský ležérny štýl. Zvieracie, kvetinovémystické motívy pre drsných i jemných mužov. Zaiste si v ponuke tričiek od značky Zara každý vyberie to svoje.

Bundy

Je to tak, že na jar budú potrebné pánske bundy. Zara svoje pánske bundy rozdelila na dva tábory. Pestré, farebné a svieže a na druhej strane čierne, elegantné a slušivé. Zara sa rozhodne nebojí farieb, akými môžu byť oranžová alebo žltá. Ide aj ruka v ruke s aktuálnymi módnymi trendmi, a preto v pánskej kolekcii jar / leto 2013 objavíte aj veľa oblečenia z rifoviny.

Obleky

Zara je symbolom elegantného pánskeho oblečenia, ku ktorému patria jednoznačne obleky. Pre všetkých, ktorí do svojho zamestnania nosia oblek alebo len pre tých, ktorým je smoking jednoducho pohodlný, sa Zara stane útočiskom, pretože nemusia navštevovať predražené obchody, ktoré ponúkajú pánske spoločenské oblečenie. Zara je a vždy bude patriť medzi dostupnú módu. Veľmi sa mi páči, a snáď to ocenia aj muži, že pánske obleky Zara hrajú všetkými farbami. Zara nezostáva len u fádnej čiernej či tmavo modrej, aj keď tieto farby sa tu objavujú tiež, ale predstavuje nám aj neobvyklé odtiene šedej či béžovej.

Doplnky

Zara ako pánske doplnky ponúka šatky. Možno si hovoríte, že šatky sú trochu málo na tak známu značku, ale Zara má ponuku šatiek naozaj obrovskú. Kocky, bodky či iné vzory – to všetko na šatkách Zara objavíte. Myslím, že vás budú oči prechádzať. Potom sa môže Zara pýšiť aj slušnou kolekciou tašiek. A to nielen tašiek do ruky, ale aj do práce alebo cestovných tašiek.

Pre kampaň kolekcie Zara Man ​​jar / leto 2013 boli vybraní Sean O'Pry a Jon Kortajarena. Oba dvaja sa pre Zaru dokonale hodia. Spoločne vytvárajú skvelý kontrast. Sean je Američan a Jon naopak Španiel. Obaja nie sú začiatočníci. Sean má za sebou kampane značiek, ktorými sú DSquared2, Calvin Klein, Giorgio Armani alebo Hugo Boss a Jon sa stal modelom H & M, Lacoste, Pepe Jeans či Lacoste. Zara natočila aj videá pre svoju elegantnú kolekciu S / S 2013 , kde majú Sean O'Pry a Jon Kortajarena hlavné role.

Zdroje: www.zara.com www.youtube.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.