Pánske športové bundy jar 2013

Pánske športové bundy jar 2013

26. marca 2013, športová pánska bunda, pánska bunda jar, jarná pánska bunda, pánska bunda s kapucňou

Sponzorovanej odkazy:

Kedykoľvek sa povie športová bunda, predstavím si vetrovku s kapucňou alebo outdoorovú špeciálnu bundu, ktorá bola vytvorená s maximálnym ohľadom na funkčnosť. Bundy síce počas rôznych športov i vonkajších aktivít využívame všetci, ale nie vždy vyberáme športovú bundu len z praktického hľadiska. Hľadať vydarenú pánsku jarnú bundu sa zdá byť podobné hľadaniu ihly v kope sena. Síce predajné pulty jarné bundy zapĺňajú až zaplňujú, ale ponuka nie je na sto percent uspokojivá. Jarné bundy si sú často veľmi podobné a vytvárané na základe rovnakých nápadov. Avšak kto hľadá, vždy niečo objaví.

Vynechala som rýdzo športové značky ako je na príklad Alpine, HUDY alebo Nike. Naopak som sa zamerala na značky preferujúce dizajnovú stránku a venujúce sa módnym trendom. Jednoduché, ale originálne bundy môžme vybrať aj cez internet, napríklad v coreshop.cz, kde objavíte aj obľúbenú značku Horsefeathers, ktorá ponúka zaujímavé a predovšetkým kvalitné bundy.

Farebné modely, praktické obojstranné bundy a nové modely od značky adidas či Nike objavíte zase na queens.cz alebo ikonik.cz.

Sama príliš nemám rada pojem športová elegancia, ale dalo by sa ho trošku použiť pre predstavenie pánskych jarných bundičiek, ktoré v sebe nesú obidva uvedené prvky. Na elegantnosti im väčšinou pridáva použitie materiálu alebo potlač a farba. V sezóne jar 2013 rozhodne nesmieme pozabudnúť na trend prúžkov, ktoré prenikli aj do sveta pánskych búnd.

Netradičné jarné bundy ponúkne značka Zara, ktorá ide, ako inak, ruka v ruke s módnymi trendmi. Tento rok sa zameriava na bundy kožené, džínsové, ale aj nylonové alebo prešívané. Keďže sa v jarnej i letnej móde stretneme často s využitím žltej farby, nesmie chýbať ani v ponuke značky Zara.

A na záver sa dostávame k už spomínaným vetrovkám, bez ktorých si ani pánsku módu nedokážem predstaviť. Ich spracovanie je každoročne dosť podobné, ale tentoraz sa dočkáme nových farieb a niekedy aj nápaditých detailov.

Zdroj: www.zara.com , www.coreshop.cz , www.queens.cz , istockphoto_thin­kstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.