David Beckham Bodywear pre H & M jar 2013

David Beckham Bodywear pre H & M jar 2013

5. marca 2013, David Beckham, David Beckham Bodywear, David Beckham pre H & M, Guy Ritchie, spodná bielizeň, pánska spodná bielizeň, boxerky, slipy

O spolupráci Davida Beckhama a módneho reťazca H & M, ktorá sa stala veľmi úspešnou a populárnou, ste už určite počuli. Spojenie obľúbenej švédskej značky a futbalovej ikony sa ukázalo ako veľmi dobrý ťah, a tak sa na pultoch objavuje nová kolekcia David Beckham Bodywear pre jar 2013. Dnes sa pozrieme nielen na kolekciu samotnú, ale aj na jej reklamnú kampaň. Tá je totiž nielen skvelou a zábavnou podívanou, ale aj na jej výrobe sa podieľala ďalšia veľká hviezda.

Hoci už samotné meno David Beckham dáva novej kolekcii dostatočnú reklamu, značka H & M stavila pri jej propagácii ešte na jednu veľmi slávnu osobnosť. Reklamnú kampaň dostal na starosť úspešný a slávny režisér Guy Ritchie, a pod jeho vedením tak vzniklo takmer minútu a pol dlhé video znázorňujúce Davida Beckhama ako hrdinu. Postupne tu obľúbený futbalista odhadzuje, respektíve prichádza o kúsky oblečenia, až ho ku koncu reklamy môžeme vidieť len v boxerkách. Do pol tela nahého Davida a jeho potetované telo si potom vyfotí autobus turistiek a video je u konca.

A čo nájdeme v samotnej kolekcii? Opäť sa môžete tešiť na spodnú bielizeň, ktorá spĺňa všetky základné požiadavky, aké na tento druh oblečenia kladieme, teda aby bolo kvalitné, pohodlné a štýlové. V prevažnej miere sú kúsky z kolekcie David Beckham Bodywear jar 2013 vytvorené z organickej bavlny, ktorá zaisťuje skutočný komfort pri ich nosení. Farby boli volené skôr neutrálne, teda biela, khaki, šedá a čierna, čo mnohým mužom vyhovuje. V hojnej miere sa tu objavuje aj tmavo modrá a možno v súvislosti so sviatkom svätého Valentína je pár kúskov zafarbených aj do červena. A aké kúsky nám teda kolekcia David Beckham Bodywear ponúka? Predovšetkým je plná boxeriek a slipov v rôznych prevedeniach, napríklad zdobených gombíkmi či farebným pruhom, a ďalej tiež tielko a tričko s dlhým rukávom.

Zdroje: www.hm.com , www.youtube.com

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a spodná bielizeň.